P0

Kultūra

Mokys, kaip pasigaminti Užgavėnių kaukes

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-01-27


Klaipėdos etnokultūros centras kviečia į nuotolines edukacijas, kurių metu bus mokoma pasigaminti Užgavėnių kaukes iš tekstilės. Edukacijos vyks „Zoom“ platformoje, priemonėmis reikės pasirūpinti patiems. Užsiėmimai skirti visiems, jau mokantiems dirbti su adata ir žirklėmis.

Vasario 10 d. 18 val. bus mokoma kaukes gaminti iš odos. Tautodailininkė, odinių aksesuarų kūrėja Jūratė Mierkienė mokys, kaip sukurti Užgavėnių kaukę iš seno odinio rūbo ar nusibodusios rankinės. Registracija vyks vasario 1-8 d. užpildant anketą čia.

Tuo metu kokią kaukę galima pasigaminti iš medžiagos skiaučių, vasario 12 d. 17 val. papasakos ir parodys etninės kultūros entuziastė, tautinio kostiumo detalių kūrėja Ilona Tulabienė. Registracija į šią edukaciją – vasario 1-10 d. užpildant anketą nuorodoje.

Mokėjimo informacija, priemonių sąrašas bus išsiųstas užsiregistravusiems.


  2021-01-27

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt