P0

Kriminalai ir nelaimės

Sulaikė du samanės gamyba ir prekyba užsiimančius vyrus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-01-27


Gavę informacijos, kad uostamiestyje gali būti prekiaujama namine degtine, Klaipėdos miesto policijos komisariato 2-ojo veiklos skyriaus pareigūnai ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto stiprių alkoholinių gėrimų gamybos pradėjo dar praėjusių metų lapkritį.

Tyrimo metu buvo nustatyta, jog naminė degtinė, įtariama, buvo sandėliuojama Klaipėdos rajone, Ketvergiuose, po to pervežama į Dituvą, prekiauta vietoje, o mažesniais kiekiais vežta ir į Klaipėdą.

Įtarus, kad uostamiestyje naminė degtinė būdavo realizuojama dviejuose Rumpiškės gatvėje esančiuose butuose, praėjusią savaitę uostamiesčio pareigūnai sulaikė ir į areštinę uždarė du šiomis nusikalstamomis veikomis įtariamus asmenis.

57 metų vyras pareigūnams įkliuvo, kai automobiliu „VW Passat” vežė apie 120 litrų skysčio, skleidžiančio naminės degtinės kvapą. Be to, atlikus kratą jo gyvenamojoje vietoje Dituvoje, buvo rasta 370 pakelių, kaip įtariama, kontrabandinių cigarečių.

Antrojo, 55 metų vyro namuose Ketvergiuose per kratą buvo rasta apie 60 litrų, įtariama, naminės degtinės, mini aparatas jai gaminti ir 1255 eurai, įtariama, gauti pardavus naminę degtinę. Vyrams skirta kardomoji priemonė – pasižadėjimas neišvykti, o ikiteisminis tyrimas tęsiamas toliau.

Už šią nusikalstamą veiką laisvės galima netekti iki penkerių metų.

INFORMACIJA

Uostamiesčio pareigūnai dėl nusikalstamų veikų, susijusių su stiprių naminių alkoholinių gėrimų gamyba, laikymu ar realizavimu 2020 m. pradėjo du ikiteisminius tyrimus, 2019 m. – vieną. Visoje Klaipėdos apskrityje dėl tokio pobūdžio nusikalstamų veikų 2020 m. buvo pradėti 29, 2019 m. – 34 ikiteisminiai tyrimai. Daugiausia jų pradėjo Plungės rajono pareigūnai – 2020 m. – 9, 2019 m. – 23, Klaipėdos rajono – 2020 m. – 12, 2019 m. – 2, ir Rietavo – 2020 m. – 4, 2019 m. – 3 ikiteisminius tyrimus.


  2021-01-27

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt