P0

Kriminalai ir nelaimės

Sulaikė keletą narkotines medžiagas galimai platinusių asmenų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-01-28


Klaipėdos pareigūnai atliko keletą operacijų, per kurias su įkalčiais sulaikyti narkotines (psichotropines) medžiagas galimai platinę asmenys, siejami su organizuotu nusikalstamumu.

Dar 2020 m. sausį Klaipėdoje, Jūrininkų pr., policijos pareigūnai sulaikė anksčiau neteistą, niekur nedirbantį, Klaipėdoje gyvenantį 25 m. vaikiną. Sulaikymo metu pastarasis bandė bėgti nuo pareigūnų ir išmetė, kaip įtariama, narkotinę medžiagą – kokainą. Tęsdami tyrimo veiksmus uostamiesčio pareigūnai 2020 m. lapkritį Klaipėdoje, Taikos pr., sulaikė minėtą narkotinę medžiagą įtariama platinusį, anksčiau už viešosios tvarkos pažeidimą teistą, niekur nedirbantį, 29 m. klaipėdietį.

Atliktų kratų vyriškio gyvenamojoje vietoje ir automobilyje metu rasta kokaino, įtariama dopingo medžiagų bei daugiau nei 1 000 Eur. Kratos metu gyvenamosios vietos požeminiame garaže taip pat rasta kokaino ir svarstyklės su kokaino pėdsakais.

Tą pačią dieną Klaipėdoje, Baltijos pr., policijos pareigūnai sulaikė anksčiau už nužudymą teistą, niekur nedirbantį 41 m. uostamiesčio gyventoją. Pastarasis, įtariama, platino narkotines medžiagas minėtam 29 m. amžiaus klaipėdiečiui.

Visi trys įtariamieji buvo sulaikyti ir uždaryti į areštinę. Vienam iš jų paskirta kardomoji priemonė – suėmimas, kuri vėliau pakeista į užstatą, rašytinį pasižadėjimą neišvykti bei įpareigojimą periodiškai registruotis policijos įstaigoje.

Kitam įtariamajam paskirtos kardomosios priemonės – rašytinis pasižadėjimas neišvykti ir įpareigojimas periodiškai registruotis policijos įstaigoje, o trečiajam – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Kito tyrimo metu 2020 m. spalį Raseinių rajonje, automagistralėje Klaipėda-Vilnius, policijos pareigūnai sulaikė niekur nedirbantį 43 m. amžiaus Klaipėdoje gyvenantį vyrą. Pastarasis teisėsaugai irgi žinomas – anksčiau teistas už išžaginimą, nežymų sveikatos sutrikdymą,
neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti. Asmens apžiūros metu rasta psichotropinių medžiagų – amfetamino ir metamfetamino.

Kratų vyro automobilyje ir gyvenamojoje vietoje metu taip pat rasta įtariama narkotinių (psichotropinių) medžiagų, įtariama dopingo medžiagos, elektroninės svarstyklės, per 2 000 Eur. Įtariama, kad šis vyras disponavo narkotinėmis (psichotropinėmis) medžiagomis turėdamas tikslą jas platinti.

Įtariamasis buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę, vėliau jam paskirtos kardomosios priemonės – rašytinis pasižadėjimas neišvykti bei įpareigojimas periodiškai registruotis policijos įstaigoje.

Abiem atvejais laikinai apribotos nuosavybės teisės į rastas pinigines lėšas.

Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti numatytas laisvės atėmimas nuo 2 iki 8 metų.


  2021-01-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt