P0

Spyglys

Miesto finansai – gerose rankose* (1)

Spyglys
2021-02-01


Ėjo šį pirmadienį apsimiegojęs Spyglys pasivalkioti po mūsų senamiestį ir užsukęs į „Friedricho pasažą” suprato, jog miesto Tarybos Finansų ir ekonomikos komiteto pirmininkui Aidui Kaveckiui  priklausantis gražusis senamiesčio kampelis akivaizdžiai rodo, kad miestelio finansai – racionalaus žmogaus rankose.

Vasario 1-ąją pasaže praeivių akis vis dar džiugino papuošta eglutė – darosi akivaizdu, kad papuošta žaliaskarė čia lauks kitų Kalėdų, kaip ir visi kalėdiniai miesto papuošimai.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2021-02-01

  Vienas komentaras apie “Miesto finansai – gerose rankose*”

  1. AvatarTu, Spygly, mielasai (IP: 88.118.160.21)

   tikrai apsimiegojęs ar kur nuklydęs ilgokai jau buvai. Todėl matyt dar nežinai nes ir gazietos apie tai kukliai nutyli. INFO- Naujasis Kontrolės komitetas: pirmininkas Arvydas Vaitkus, Elida Mantulova (pirmininko pavaduotoja), Arūnas Barbšys, Saulius Budinas, Arvydas Cesiulis, AIDAS KAVECKIS, Vytis Radvila, Alvidas Šimkus. Taigi, snūduriuok ramiai – viskas kontroliuojama, o komitetčikai tikrai už kėdes atidirbs. Ir pasaže ir mieste bus ramu kaip tanke.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt