P0

Spyglys

„Užkandai” – gėjų gynėjų teisėjas?*

Spyglys
2021-02-03


Nors per karantiną vykstantį nuotolinį darbą jau yra įvaldžiusi didžioji dalis tautiečių, politikams vis dar viešas pasijungimas prie bendrų susitikimų ar posėdžių neretai sukelia įvairių bėdų.

Galima prisiminti neseniai viešoje erdvėje kilusį šurmuliuką dėl nuotolinio Seimo kultūros komiteto posėdžio metu kompiuterio ekrane šalia Petro Gražulio šmėkštelėjusio pusnuogio vyruko ar dar ankstesnį nutikimą, kai anos Vyriausybės posėdžio metu buvęs finansų ministras Vilius Šapoka tiesioginiame eteryje užsirūkė.

Trečiadienį, prisijungęs prie nuotolinės Aplinkos apsaugos departamento spaudos konferencijos labai rimta taršos uoste tema, Spyglys irgi tapo tiesioginio eterio metu vykusio visiškai nerimto audio pokalbio tarp dviejų vyrukų liudininku.

Vienas iš jų kito klausė, ką jiems duos užkandai, o antrasis visai ne į temą jam atsakė, jog „galim aptarti gėjų gynėjų teisėjo klausimą”.

Po to audio įrašui sutraškėjus, pokalbis nutrūko ar buvo priverstinai nutrauktas, tad Spyglys taip ir liko nesupratęs, kuo „užkanda” yra susijusi su kandidatu į Konstitucinio Teismo teisėjus…

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.

 

 


  2021-02-03

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt