Sportas

„Perlas“ spindėjo ryškiau nei jaunieji neptūniečiai

Atvira Klaipėda

2021-02-04

Vilkaviškio „Perlas“ ketvirtadienio vakarą Klaipėdoje 81:75 (24:22, 19:18, 16:17, 22:18) palaužė „Neptūno-Akvaservio“ krepšininkus, kuriems tai buvo antroji nesėkmė paeiliui.

Prasidėjus lemiamam rungtynių ketvirčiui švieslentėje degė lygus rezultatas – 59:59, tačiau svečiai žaibiškai spurtavo 8:0 ir po Povilo Gaidžio dvitaškio susikrovė 8 taškų pranašumą (57:49).

Likus 5 minutėms Martynas Linkevičius dvitaškiu padidino „Perlo“ pranašumą iki 12 taškų (72:60), tačiau klaipėdiečiai spurtavo ir po Nojaus Mineikio dvitaškio likus 15 sekundžių priartėjo iki 4 taškų (75:79). Pražangomis stabdytas M. Linkevičius iš 4 baudų pataikė viso labo 2 (81:75), tačiau šeimininkams pritrūko tikslumo ir pergalę šventė Vilkaviškio ekipa.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo M. Linkevičius 35-erių veteranas per 37 minutes pelnė 23 taškus (3/4 dvit., 4/8 trit., 5/10 baud.), atkovojo 13 kamuolių , atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 4 sykius suklydo, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 31 naudingumo balą.

STATISTIKA

„Neptūnas-Akvaservis“: Nojus Mineikis 23 (6/12 trit.), Gediminas Leščiauskas 12 (6 atk. kam.), Adomas Sidarevičius (7 rez. perd.) ir Gabrielius Mažeika (9 atk. kam.) po 10.

„Perlas“: Martynas Linkevičius 23 (13 atk. kam.), Povilas Gaidys 19 (6 atk. kam.), Julius Liesis 16 (5 atk. kam.).