P0

Kriminalai ir nelaimės

Pas taksistu dirbantį vyrą rasta narkotikų ir ginklų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-02-09


Klaipėdos kriminalistai su įkalčiais sulaikė asmenį, įtariamą neteisėtu disponavimu labai dideliu narkotinių (psichotropinių) medžiagų kiekiu bei šaunamaisiais ginklais ir šaudmenimis.

Policijos praneša, jog ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas, gavus informacijos apie galimai kvaišalus platinusį 46 m. Klaipėdos miesto gyventoją, tyrėjų duomenimis, siejamą su organizuotu nusikalstamumu. Individualią taksisto veiklą vykdantis ir vienoje iš privačių įmonių dirbantis asmuo yra gerai žinomas uostamiesčio teisėsaugininkams.

Vasario mėn. policijos pareigūnai, atlikdami tyrimo veiksmus, Klaipėdoje, Taikos pr., viename iš daugiabučių namų slėptuvėje rado, kaip įtariama, narkotinių (psichotropinių) medžiagų.

Tęsdami operaciją, tą pačią dieną pareigūnai sulaikė minėtą asmenį.

Atliktų kratų vyriškio gyvenamojoje vietoje ir automobilyje metu taip pat rasta, įtariama narkotinės (psichotropinės) medžiagos, keturi ginklai, šoviniai, dvejos elektroninės svarstyklės bei daugiau nei 6000 eurų.

Iš viso rasta apie 350 g kelių rūšių, įtariama, narkotinių (psichotropinių) medžiagų.

Vyras praeityje ne kartą teistas – už valstybės simbolių išniekinimą, sukčiavimą, neteisėtą elektroninės mokėjimo priemonės ar jos duomenų panaudojimą, neteisėtą disponavimą narkotinėmis (psichotropinėmis) medžiagomis turint tikslą jas platinti, neteisėtą disponavimą šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis, sprogstamosiomis medžiagomis bei kito asmens dokumentais, valstybės tarnautojo įžeidimą.

Įtariamąjį teismas leido suimti 3 mėnesiams.

Ikiteisminį tyrimą atlieka Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai, tyrimui vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius.


  2021-02-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt