P0

Kultūra

Muziejus kviečia leistis į kelionę ir laimėti prizą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-02-10


Lietuvos jūrų muziejaus programėlė „Apie jūrą, Lietuvą ir mus“ vaikus ir suaugusius kviečia į žaismingą pažintinę kelionę po Lietuvos laivybos istoriją.

Jūrų muziejus apdovanos programėlėje sukurtos knygos autorių smagiu ir vertingu prizu.

Programėlę į savo telefonus galima atsisiųsti iš elektroninių parduotuvių „GooglePlay“ ar „APPstore“, paieškos lange įvedę „Jūrų muziejaus gidas“. Įsijungę programėlę pasirinkite kalbą (lietuvių, anglų arba rusų) ir savo kelionės vedlį: kapitoną Liudvę, laivo žiurkę Žožo arba jūrininko sūnų Marių. Sekdami istoriją programėlėje, vedlio būsite kviečiami fotografuoti eksponatus (čia jau prireks kūrybiško požiūrio – galite fotografuoti savo dieną, o gal rasite informacijos apie eksponatą Jūrų muziejaus interneto svetainėje ir t.t.), o smagios ir turiningos kelionės pabaigoje el. paštu gausite ją įamžinančią knygą pdf formatu. Knygoje rasite savo fotografijas ir virtualioje kelionėje patirtą istoriją.

Išbandžiusius programėlę, gavus pdf knygą, muziejus kviečia ją atsiųsti el. paštu a.lukosiene@muziejus.lt ir laimėti. Pdf knygų laukiama iki kovo 1 dienos!


  2021-02-10

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt