P0

Regionas

Prie Gargždų karjerų kyla sporto stovykla

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-02-10


Futbolo ir tinklinio aikštės, maudykla, poilsio nameliai, konferencijų bei maitinimo patalpos – taip atrodys Gargždų karjerų teritorijoje jau pradėta statyti sporto stovykla. Ji galės priimti iki 300 sportininkų vienu metu ir leis įgūdžius tobulinti ne tik profesionaliems sportininkams, bet ir ugdyti būsimuosius. Šiuo metu jau pradėti pirmojo etapo darbai, skelbia rajono savivaldybė.  

Sporto komplekso statybvietė. Rajono savivaldybės nuotr.

Dabar čia vykdomi žemės darbai, baigiami nutiesti inžineriniai tinklai, teritorija ruošiama aikštynų įrengimui.

„Šiemet planuojama užbaigti pirmąjį projekto etapą. Šis naujas ir unikalus objektas suteiks dar daugiau galimybių tobulėti tiek jauniesiems, tiek suaugusiems sportininkams. Be to, ši sporto bazė leis užtikrinti didesnį vaikų užimtumą bei plėtoti ne tik vietinį, bet ir tarptautinį sporto turizmą“, – pranešime spaudai pažymi Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Pirmojo etapo darbų vertė siekia 600 tūkst. eurų, iš jų 200 tūkst. eurų – Europos Sąjungos ir valstybės biudžeto lėšos. Jį įgyvendinant bus įrengtos 3 natūralios dangos futbolo aikštės, 4 tinklinio aikštelės. Taip pat bus įrengtas apšvietimas, tiltelis bei įsigyti 8 higieninės paskirties mobilūs statiniai su sanitariniais mazgais bei persirengimo vietomis.

„Iš viso bus net penkios futbolo aikštės. Visgi sutvarkytoje teritorijoje sportininkai galės naudotis ne tik didžiuliais aikštynais. Stovykloje numatyta įrengti ir maudyklą, konferencijų bei maitinimo patalpas, poilsio namelius, registratūrą ir kitą apgyvendinimui reikalingą infrastruktūrą“, – teigia meras.  


  2021-02-10

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt