P0

Spyglys

Kaip vicemeras tvarko reikalus* (12)

Spyglys
2021-02-11


Spyglys konstatuoja, kad Klaipėdoje egzistuoja ne tik telefoninė, bet ir raštelinė teisė. Kad čia ne koks Spyglio išmislas ketvirtadienį vykusio nuotolinio miesto Tarybos Kultūros, švietimo ir sporto komiteto posėdžio metu pademonstravo vicemeras Arvydas Cesiulis.

Pamiršo spustelti mikrofoną nutildantį mygtuką ir išgirdo miestelėnai jo pokalbį su Spyglio kol kas neidentifikuotu Valdu, akivaizdžiai iliustruojantį, kaip mūsų miestelyje tvarkomi reikalai.

Pasirodo, turint pageidavimų, reikia tik brūkštelti raštelį vicemerui, o jis jau vėliau pasirūpins dar ir tuo, kad idėjos autorius visokių niekadėjų nebūtų ėdamas.

Jei nebūtų vicemeras taip smagiai kikenęs, gal dar būtų išgirdęs ir situacijos subtilumą greit pajutusios bendražygės Laimos Juknienės itin garsius raginimus išsijungti mikrofoną. Kita vertus, kai tvarkomi tokie svarbūs reikaliukai, negi dar to posėdžio klausysiesi.

Kartu Spyglys nori paprašyti uoliai komitetų posėdžių įrašus iš jutūbės pastaruoju metu pradėjusio trinti politikus aptarnaujančio personalo, kad bent jau šį kartą neverta skubėti, nes smagiausia posėdžio dalis jau patikimai saugoma įvairiose vietose.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2021-02-11

  12 komentarai “Kaip vicemeras tvarko reikalus*”

  1. AvatarNerijus (IP: 78.61.189.100)

   Bet gerai,kodėl tą utelę stabdė pirmininkaujanti,tai prie lovio bendros varkės.Mere gal laikas paaiškinti klaipėdiečiams kas čia vyksta,kaip čia susiderinama! Ar Tau Mere atrodo,kad Klaipėdiečiai neverti paaiškinimo?Tu metai iš metų smunki klaipėdiečių akyse,buvai fainas meras,o dabar dangstai komandos varkes?100%tau nebebūti meru,Mes norim grąžinti Savo Miestą iš tokių kaip Jūs,o p.Arvydą tikriausiai nepervesi į kitas pareigas!Mėšlavabaliai JŪS!

  2. AvatarAne (IP: 188.69.192.254)
  3. AvatarMK (IP: 78.61.189.152)

   Kuo čia stebėtis? Abu vicemerai bejėgiai. Tai ne Kauno ar Viniaus berniukai su vadybiniu išsilavinimu. Jie, tiesa, savo reikalus irgi neblogai suka, bet bent jau dinamika yra. Po rinkimų postą gavo Barbšys iš kurio visa taryba jau kokį dešimt metų juokėsi. Cesiulis gavo šį postą už rinkiminį darbą mero komandoje ir jo palaikymą. Nors nelengvai – ten Mantulova, Simonavičiūtė ir Radvila buvo prieš, nes suprato, kad su tokiu vicemeru reikalai nejudės. Taip ir yra. Stagnacija Klaipėdoje yra dėl valdžios silpnumo ir kompetencijos stokos. Pridėkite dar administracijos direktorių, kuris svajoja apie grįžimą atgal į KKT direktoriaus kėdę…. Liūdna ponai

   • AvatarAnonimas (IP: 84.15.189.65)

    o tai kas jums trukdo juos keisti?

   • AvatarAnonimas (IP: 86.100.126.143)

    Nabijok Simonavičiutė tokia pat… savus reikalus ir dabar tebesitvarko

  4. AvatarRamiai (IP: 77.79.44.37)

   O man jis atrodo toks vienas smagesnių egzempliorių. Gyvas žmogus 🙂 Neapsimetantis rimtuoliu solidžiu politiku. Žmogus tvarkė kažkokį reikalą, kalbėjo buitiškai, pamiršo išsijungti mikrofoną. Manęs asmeniškai tai tikrai nešokiravo. Nusišypskome ir gyvenkime toliau 🙂

  5. AvatarPadėka (IP: 90.131.39.230)

   Oi reiks visiems, kuriuos “ėda” rašteliius rašyti vicemerui…

  6. Avatarpanašu (IP: 86.100.161.157)

   vicemeras klimpsta ir nesustoja…

  7. AvatarT (IP: 86.100.133.193)

   Kalba apie nieką, ir tarybos nariai, net suvimdė. Jie privačiam versle nei minutės nepadirbtų. Diletantai

  8. AvatarAr negeda? (IP: 84.15.189.177)

   ar dera tokiomis manipuliacijomis uzsiimti toki posta uzimanciam???

  9. AvatarFui .... (IP: 90.138.163.229)

   Ir taip sunku žiūrėti į tokius arvydus , o dar girdėti tokius pokalbius …

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt