P0

Sportas

Diana Mačiūtė 15 kartą tapo Lietuvos čempione

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-02-15


Lietuvos kyokushin karate suaugusiųjų čempionate dalyvavę šeši sporto klubo „Okinava” sportininkai iškovojo ir parvežė į Klaipėdą 4 apdovanojimus. Bendroje įskaitoje „Okinava” tarp 17 geriausių Lietuvos klubų užėmė 4 vietą (1 aukso, 1 sidabro ir 2 bronzos medaliai).

„Okinavos” prezidentė ir trenerė Diana Mačiūtė, Kata rungtyje laimėjusi prieš 3 varžoves bei užtikrintai įrodžiusi savo pranašumą praėjusių metų Lietuvos čempionei Ramintai Makackaitei, iškovojo čempionės titulą. Dianai tai jau 15 auksinis kartas Lietuvos čempionate. Tuo pačiu ji užsitikrino vietą ir kelialapį į Europos čempionatą, vyksiantį birželį Gruzijoje.

Diana Mačiūtė

Rima Lisinskaitė atrankinėje ir pusfinalio kovose galingai įveikė dvi varžoves ir pateko į finalą. Čia jos laukė atkakli ir įtempta dvikova su pasaulio čempione, Brigita Gustaityte. Šį kartą fortūna nusišypsojo varžovei ir Rima Lisinskaitė iškovojo vicečempionės titulą. Rima dalyvavo ir Kata rungtyje, tačiau jau pirmoje kovoje teisėjų sprendimu pergalė buvo skirta varžovei iš Kauno.

Pirmą kartą suaugusiųjų čempionate debiutavo Rūta Vaicekauskaitė, Kornelija Jankantaitė, Matas Sasnauskas ir Edvinas Kolmogorovas.

Kornelija Jankantaitė pusfinalio kovoje po pratęsimo pergalę atidavė varžovei, praėjusių metų Lietuvos čempionei Gerdai Pekarskaitei. Kovoje dėl 3 vietos Kornelijai buvo atliktas neleistinas veiksmas į veidą, todėl jos varžovė buvo diskvalifikuota, o ji iškovojo bronzą.

Edvinas Kolmogorovas Kata rungtyje pirmoje pusfinalio kovoje nusileido praėjusių metų Lietuvos čempionui, Tomui Zieniui. Kovoje dėl 3 vietos Edvinas nugalėjo kitą sporto klubo „Okinava“ sportininką Matą Sasnauską ir iškovojo bronzą.

Edvinas debiutavo ir kovose, stipriausioje bei daugiausia lygiaverčių dalyvių surinkusioje svorio -85kg kategorijoje. Burtai lėmė jau pirmoje kovoje susitikti su patyrusiu kovotoju ir pasaulio čempionato dalyviu, Justinu Kvietka, kuris tik po pratęsimo sugebėjo išplėšti pergalę.

Rūta Vaicekauskaitė, Kata rungtyje laimėjusi atrankinę kovą, pusfinalyje pralaimėjo praėjusių metų Lietuvos čempionei, Ramintai Makackaitei. Kovoje dėl 3 vietos Rūta teisėjų sprendimu 2:3 nusileido varžovei iš Kauno.

Matas Sasnauskas pusfinalio kovą tik 1 balu nusileido Lietuvos čempionui Matui Jonauskui, o kovą dėl 3 vietos atidavė kitam „Okinava” sportininkui Edvinui Kolmogorovui.

Trenerė Diana su savo mokinėmis Rima ir Rūta be konkurencijos laimėjo, Kata Team pasirodymą.

Vasario 27 d. klubo sportininkai dalyvaus Pasaulio Kata klubų taurės varžybose, kurios vyks tiesiogiai per Zoom.


  2021-02-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt