P0

Švietimas

Klaipėdos valstybinės kolegijos pastatas nusidažė vėliavos spalvomis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-02-15


Valstybės atkūrimo dienos išvakarėse Klaipėdos valstybinės kolegijos Verslo fakulteto (Janystės g. 1) fasadas nutviekstas geltonai, žaliai ir raudonai. Trispalvės šviesos švies iki vasario 18 d. ryto.

„Vasario 16-oji simbolizuoja mūsų dvasios stiprybę ir ryžtą. Išlikime stiprūs, vieningi ir tikintys savo jėgomis, nepraraskime tikrųjų vertybių, saugokime iškilią istoriją ir tradicijas, puoselėkime toleranciją ir pagarbą vienas kitam“, – pranešime cituojama Klaipėdos valstybinės kolegijos direktorė Gražina Markvaldienė.

Klaipėdos valstybinė kolegija yra trečia pagal dydį Lietuvoje. Šiuo metu kolegijoje studijuoja beveik 2 600 studentų iš visos Lietuvos.

Remiantis praėjusių metų studentų priėmimo duomenis, Klaipėdos valstybinė kolegija priėmė daugiausiai pirmakursių į bakalauro studijas uostamiestyje.


  2021-02-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt