Naujasis turgus prekes jau pristato į namus

Verslas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2021-02-15

Karantinas išmokė žmones rečiau lankytis prekybos centruose ar apsirūpinti produktais neiškeliant kojos iš namų.  Klaipėdos Naujasis turgus irgi prisijungė prie nuotolinio klientų aptarnavimo – nuo pirmadienio, vasario 15 dienos, klaipėdiečiai galės užsisakyti turgavietės prekių pristatymą į namus.

Jeigu užsakymo suma didesnė nei 49 eurai, klientui už pristatymą mokėti nereikia. Jei suma mažesnė, pristatymas kainuoja iki 3 eurų. Palmiros Mart nuotr.

Kaip ir kitose prekių užsakymo platformose, klientai turi į išmanųjį telefoną parsisiųsti programėlę „Bazzarr Delivery“, išsirinkti prekes, suformuoti ir apmokėti užsakymą, pasirinkti pristatymo datą, laiką ir nustatytą dieną sulauks kurjerio su geidžiamų prekių paketu.

„Prekių pristatymas iš turgavietės į namus Lietuvoje nėra nauja paslauga. Ji jau kelis mėnesius veikia Vilniuje ir Kaune. Šiuo metu užsakymų mūsų platforma naudojasi per 4000 žmonių, o aktyvių pirkėjų yra apie 3000. Galime atvežti prekes jau kitą dieną po užsakymo, arba vėliau, kaip nurodys pirkėjas“, – pranešime pažymi „Bazzarr Delivery“ paslaugų sistemos vadovas Marius Verikas.

Pristatomų prekių kainos identiškos, kaip ir turgavietėje. Jeigu užsakymo suma didesnė nei 49 eurai, klientui už pristatymą mokėti nereikia. Jei suma mažesnė, pristatymas kainuoja iki 3 eurų. Rasti savo mėgiamą prekę irgi neturėtų būti sudėtinga – jei Naujojo turgaus pirkėjai žino savo pardavėjo vardą ar ūkio pavadinimą, tai prekių pasirinkimo programėlėje jį ir ras.

„Kai atlikome pirkėjų apklausą, buvo pasisakančių, kad turgavietėje praverstų produktų pristatymo ar nešikų paslauga, nes kai kada pirkinių krepšiai su vaisiais, daržovėmis, mėsos produktais būna sunkūs, sveriantys dešimt ir daugiau kilogramų. Matyt, rinkos poreikius studijuojam ne tik mes, nes pernai išvežiojamojo verslo atstovai pasiūlė mums bendradarbiauti, pristatė savo patirtį, ir dabar kartu bandysime įgyvendinti principą: jei žmogus neateina į turgų, tai turgus gali ateiti pas jį į namus“, – apie naujovę kalba UAB „Naujasis turgus“ direktorius Viačeslav Karmanov.

Pasak M. Veriko, su Klaipėdos Naujojo turgaus populiariausių produktų pardavėjais sutartys yra sudarytos, dar su keletu yra derinamos. Tad mėsos produktus, vaisius, daržoves, naminius kiaušinius ar kitas tradicines gėrybes iš šios turgavietės jau galima užsisakyti nuo šiandien.

Žymos: | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Svarbu, Verslas

Atšauks turgaus pastatų aukcioną

Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus antradienį pareiškė, jog savivaldybės valdomos bendrovės Naujasis turgus paskelbtas pastatų komplekso aukcionas bus atšauktas – tokį ...
2024-07-02
Skaityti daugiau

Spyglys

Turguje pirmauja Vėgėlė*

Kol šiltą savaitgalį mūsų miestelio centre šurmuliuoja Silkės festivalis, pietinėje miesto dalyje irgi netrūksta žuvų. Naujajame turguje taip pat vyksta ...
2024-05-04
Skaityti daugiau

Miestas

Per Motinos dieną keisis kapinių lankymo tvarka

Klaipėdos miesto savivaldybės administracija informuoja, kad siekiant išvengti transporto spūsčių prie pagrindinių Lėbartų kapinių vartų šį savaitgalį, gegužės 4-5 dienomis, ...
2024-05-03
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This