P0

Miestas

Klaipėdos geležinkelio stoties peronai paskelbti nerūkymo zona

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-02-19


Keleivių vežimo geležinkeliu bendrovė „LTG Link“ pranešė stočių peronuose kurianti nerūkymo zonas. Praėjusių metų rudenį nerūkymo zonomis paskelbti Vilniaus geležinkelio stoties peronai, o neseniai projektas įgyvendintas ir Klaipėdos stotyje.

Martyno Vainoriaus nuotr.

„Mūsų klientai turi skirtingus įpročius, visgi vienų žmonių pasirinkimai neturėtų kenkti kitiems. Todėl ir skelbiame peronus nerūkymo zona, o rūkantiems įkuriame atskiras erdves. Su komanda jaučiame atsakomybę už savo klientų sveikatą – nenorime, kad jie, laukdami traukinio, kvėpuotų cigarečių dūmais“, – pranešime cituojamas „LTG Link“ vadovas Linas Baužys.

Pasak L. Baužio, projektas Vilniaus geležinkelio stotyje pasitvirtino – keleiviai jį įvertino teigiamai. Tad nuspręsta idėją įgyvendinti ir kitose didžiosiose stotyse, pirmiausiai – Klaipėdos, vėliau – Kauno ir Šiaulių. Teigiama, kad su laiku ši praktika turėtų tapti įprasta visose keleivinėse geležinkelio stotyse.

Nerūkymo zona Klaipėdos geležinkelio stoties peronuose taikoma tiek įprastoms, tiek elektroninėms cigaretėms. Rūkantiems skirta erdvė įrengta prie automobilių stovėjimo aikštelės.


  2021-02-19

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt