P0

Regionas

Tarp gražiausių naujų įmonių pavadinimų – ir vienas iš Neringos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-02-19


Tarptautinės gimtosios kalbos dienos proga tryliktą kartą surengtas Gražiausių lietuviškų įmonių pavadinimų konkursas. Jo tikslas – skatinti verslininkus rinktis lietuviškus, taisyklingus, įdomius, originalius vardus.

Iš praėjusiais metais Registrų centre įregistruotų daugiau kaip 13 tūkstančių juridinių asmenų pavadinimų Valstybinė kalbos inspekcija išrinko, jos nuomone, 17 gražių. Tarp pastarųjų pateko ir „Karšio uodega“ iš Neringos.

Kalbininkų įvertinimo sulaukė ir „Daktaras desertas“, „Kadrų kadras“, „Kiauras dangus“, „Laimės pupa“, „Pilna gyvenimo“, „Šokoladinis mėnulis“ iš Vilniaus, „Balta gilė“ iš Vilniaus rajono, „Akimirkos sodas“ iš Kauno, „Pažadukas“ iš Kauno rajono, „Miško skliautas“ iš Alytaus rajono, „Puodynė“ iš Kėdainių rajono, „Sena svirtis“ iš Radviliškio rajono, „Sodo sakmės“ iš Kaišiadorių rajono, „Toks kitoks“, „Veržlus verslas“ iš Panevėžio bei „Samanota pieva“ iš Panevėžio rajono.

Iš šių 17 pavadinimų labiausiai patinkantį rinko ir „Delfi“ skaitytojai. Daugiausiai balsų surinkusi įmonė „Daktaras desertas“ apdovanota specialiu portalo prizu.


  2021-02-19

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt