P0

Verslas

„Klaipėdos naftai“ – biržos įvertinimas (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-02-22


Valstybės valdoma AB „Klaipėdos nafta“ (KN) praneša, kad ir šiemet buvo įvertinta kaip viena iš geriausiai ryšius su investuotojais palaikančių bendrovių. Ši nominacija pelnyta Nasdaq Baltijos biržos rengiamuose tradiciniuose rinkos dalyvių apdovanojimuose. KN pateko į geriausiųjų dešimtuką. Bendrovės ryšiai su investuotojais įvertinami ne pirmus metus.

„Nasdaq Baltijos rinkos apdovanojimai 2021” pagerbiamos geriausios ryšius su investuotojais palaikančios įmonės, sukūrusios didžiausią pridėtinę vertę akcininkams. Vertinant dėmesys kreipiamas į aukštus skaidrumo, socialinės atsakomybės, informacijos atskleidimo investuotojams principus bei aktyvų investuotojų bendruomenės ir kitų kapitalo rinkos dalyvių įtraukimą.

„KN vizija yra tapti didžiausia pasaulyje SGD terminalų operatore ir konkurencingiausiu naftos produktų krovos centru Baltijos regione. Ši ambicija pasiekiama tik laikantis aukščiausių gerosios valdysenos standartų ir gerųjų praktikų. Būtent todėl itin vertiname mums suteiktus aukštus vertinimus valdysenos srityje. Sieksime ir toliau būti patrauklia bendrove, kuriančia vertę tiek investuotojams, tiek ir visiems, kuriems svarbi mūsų veikla“, – pranešime cituojamas Darius Šilenskis, KN generalinis direktorius.

Šiemet „Nasdaq Baltijos rinkos apdovanojimai 2021” vertino 38 bendroves. Bendrą vertinimo balą sudaro rinkos dalyvių viešai atskleidžiama ir investuotojams pateikiama informacija, analitikų ir investuotojų vertinimas bei prekybos akcijomis duomenys.


  2021-02-22

  Vienas komentaras apie “„Klaipėdos naftai“ – biržos įvertinimas”

  1. Avatarremigijus (IP: 88.119.156.225)

   Kol kas tas “gerumas” akcininkams išreiškiamas nuosekliu akcijų nuvertėjimu.
   Galbūt tas gerumas akcininkams bus išreikštas dividendais? O gal naujais krovinių srautais?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt