P0

Transportas

Šeši vyrai prie vairo sučiupti be teisių

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-02-22


Praėjusią savaitę Klaipėdos apskrities kelių policijos pareigūnai reidų metu didžiausią dėmesį skyrė pavojingo ir chuliganiško vairavimo, manevravimo, lenkimo, kur tai draudžiama daryti, važiavimo per sankryžas ir šviesoforų signalų paisymo kontrolei – iš viso užfiksuoti net 198 pažeidimai.

Pranešama, jog net šeši pareigūnų patikrinti vairuotojai vairavo, nors tai daryti neturėjo teisės. 

Vasario 16 d. Klaipėdoje, prie Dariaus ir Girėno g. bei Sportininkų g. sankryžos sustabdytas 21 metų BMW vairuotojas nebuvo įgijęs teisės tai daryti, be to, paaiškėjo, jog anksčiau stacionariu greičio matuokliu yra užfiksuota, kad dar ir viršijo leistiną greitį daugiau nei 20 km/h. Ir dėl šio pažeidimo vairuotojui taip pat surašytas administracinio nusižengimo protokolas. 

Du protokolai surašyti ir vasario 21 d. Kauno g. sustabdytam 31 metų „Mercedes Benz“ vairuotojui, kuris vairavo neįgijęs teisės vairuoti ir anksčiau taip pat leistiną greitį viršijo 40 km/h. 

Dar vienas teisės vairuoti neįgijęs 40-metis vairuotojas buvo sustabdytas kelyje Klaipėda – Liepoja.

Dviem vairuotojams – 24 ir metų, sustabdytam Klaipėdoje, Taikos pr., ir kelyje Vilnius-Kaunas-Klaipėda sustabdytam 43 metų vyrui teisė vairuoti yra atimta, o dar vienam 24 metų kelyje Vilnius-Kaunas-Klaipėda sustabdytam „Toyota“ vairuotojui teisė vairuoti yra sustabdyta.

Praėjusią savaitę taip pat užfiksuota, kad 24 vairuotojai neleistinai naudojosi mobiliaisiais įrenginiais, 20 – nebuvo atlikę privalomosios techninės apžiūros, 17- pažeidė šviesoforų signalus, 14 – neturėjo privalomo daudimo, 10 – nesegėjo saugos diržų. Atsakomybės sulauks ir 10 kelių eismo taisykles pažeidusių pėsčiųjų.

Mobiliuoju greičio matuokliu Klaipėdoje ir Kretingoje per savaitę užfiksuotas 61 greičio viršijimo atvejis.


  2021-02-22

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt