P0

Regionas

Mokestis rajono darželiuose – tik už lankytas dienas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-02-25


Klaipėdos rajono savivaldybės taryba priėmė sprendimą palengvinti tėvams tenkančią finansinę naštą – artimiausius mėnesius mokestį už darželius reikės mokėti tik už lankytas dienas, o neformalusis ugdymas rajono įstaigose nieko nekainuos.

Kadangi karantinas tęsiamas, neformaliojo švietimo veiklos Klaipėdos rajono sporto centre, Gargždų muzikos mokykloje bei Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centre vykdomos nuotoliniu būdu. Vasario–gegužės mėnesiais, kaip ir vasarą, tėvams už šiuos užsiėmimus mokėti nereikės.

Už vaikų ugdymą Klaipėdos rajono ikimokyklinėse grupėse šiuo laikotarpiu tėvai mokės ne 15 eurų mėnesio mokestį, o tik už tas dienas, kai vaikas lankė įstaigą – po 0,75 Eur už lankytą dieną. Tokia mokėjimo tvarka rajono ugdymo įstaigose galioja vasarą.

„Dėl šalyje paskelbto karantino tėvams rekomenduojama vaikų į darželius nevesti. Žinoma, ne visi turi tokią galimybę arba gali tai daryti ne visą savaitę. Todėl, siekiant sumažinti finansinę naštą šiuo nelengvu laikotarpiu, priimtas toks sprendimas“, – pranešime cituojamas Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Šios savaitės duomenimis, Klaipėdos rajono ugdymo įstaigas lanko  50,5 proc. ikimokyklinukų ir  54,5 proc. priešmokyklinukų. Nuotoliniu būdu mokyklose mokosi 5,3  proc. pradinukų ir 4,8 proc.  5–10 klasių mokinių.


  2021-02-25

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt