P0

Regionas

Norint žvejoti pasienio ruože, būtina pranešti VSAT

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-02-25


Trečiadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Neringos pasienio užkardos pareigūnai ant Kuršių marių ledo, apie 600 metrų nuo valstybės sienos su Rusija, patikrino 9 žvejus.

Paaiškėjo, kad jie visi nebuvo įrašyti į asmenų, turinčių teisę būti pasienio ruožo vidaus vandenyse, sąrašą bei neinformavo pasienio užkardos apie buvimą Kuršių marių pasienio ruožo vidaus vandenyse. Už tai jiems gresia įspėjimas arba bauda nuo 40 iki 90 eurų.

VSAT pasienio juostoje, kurių vandenimis arba krantais eina išorės siena, leidžiama būti ar verstis ūkine, komercine veikla asmenims, įrašytiems į VSAT sudaromą asmenų, turinčių teisę būti valstybės sienos apsaugos zonoje, pasienio juostoje, pasienio vandenyse, kurių vandenimis arba krantais eina išorės siena, sąrašą.

Asmenys, norintys patekti į Kuršių marių vandenis, esančius pasienio ruože, bei pasienio vandenis, privalo pranešti Valstybės sienos apsaugos tarnybai apie išvykimą ir grįžimą.

VSAT kviečia neprarasti budrumo ir būti ypač atsargiems lipant ant užšalusių vandens telkinių.

Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, Kuršių mariose ledo storis ties Nida yra 17 centimetrų, tačiau esant teigiamai oro temperatūrai situacija nuolat keičiasi. Ant ledo draudžiama lipti, kai jo storis mažesnis nei 7 cm.

Kilus klausimų dėl reikalavimų žvejybai Kuršių mariose ar ant jų ledo galima kreiptis telefonu (8 441) 57955.


  2021-02-25

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt