P0

Regionas

Paskirta Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-02-25


Kretingos rajono savivaldybės taryba ketvirtadienį slaptu balsavimu patvirtino naują Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoją – ja tapo Violeta Turauskaitė.

Nuotraukoje iš kairės: Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktorius Egidijus Viskontas, Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja paskirta Violeta Turauskaitė, Kretingos rajono savivaldybės vicemeras Dangiras Samalius, Kretingos rajono meras Antanas Kalnius.

„Iš savo pavaduotojos tikiuosi nuoseklaus, konstruktyvaus, principingo, inovatyvaus ir atsidavusio darbo kretingiškių labui ir Kretingai“, – pranešime cituojama Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktorius Egidijus Viskontas.

Už V. Turauskaitės kandidatūrą slaptu balsavimu balsavo 15 Kretingos rajono savivaldybės tarybos narių. Prieš buvo vienas, susilaikė 8.

„Gavusi pasiūlymą kandidatuoti į šias pareigas, įvertinau esamą situaciją ir pasiūlymą priėmiau. Esu atsakinga, darbšti, mėgstu analizuoti, vertinti įvairias alternatyvas ir tada pasiūlyti geriausią sprendimą, nebijau iššūkių“, – teigia Violeta Turauskaitė.

Ji tikina, kad eidama Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojos pareigas užtikrins, jog nestrigtų šiuo metu savivaldybės įgyvendinami projektai, ypač finansuojami iš ES lėšų, pradės darbus dėl savivaldybės infrastruktūros plėtros įmokos tarifų dydžių nustatymo, kad kuo greičiau būtų patvirtinti tarifai ir savivaldybė turėtų dar vieną finansinį šaltinį infrastruktūrai gerinti. Taip pat ji žada užtikrinti, kad artimiausiu metu būtų patvirtintas savivaldybės plėtros planas iki 2030 metų.

V. Turauskaitė Kauno technologijos universitete yra įgijusi ekonomikos bakalauro ir inžinerijos mokslų magistro laipsnius. Dirbo Kretingos rajono savivaldybėje Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyriausiąja specialiste ir pastaruosius 5 metus – Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėjo pavaduotoja. Nuo 2014 metų yra Kretingos rajono kaimo plėtros asociacijos valdybos narė.

Į šias pareigas V. Turauskaitės kandidatūra buvo pateikta iš pareigų pasitraukus administracijos direktoriaus pavaduotojui Povilui Černeckiui.


  2021-02-25

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt