P0

Fotoreportažai, Miestas

Žvejai – bebaimiai (atnaujinta) (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-02-25


Nors pastaruoju metu Klaipėdoje pradėjo vyrauti teigiama oro temperatūra ir ženklai jau perspėja apie nesaugų ledą, ant Dangės upės pirmadienį žvejų netrūko. 

Prevencinę priemonę pirmadienį vykdė ir policijos pareigūnai.

Paskutinį kartą tokio patikrinimo metu vasario 16-ąją Klaipėdos policijos pareigūnai patikrinę 231 ant ledo žvejojusį žveją. 12 iš jų neturėjo specialių smaigų, kuriuos, lipant ant ledo, turėti privalu. Už tokį pažeidimą gresia bauda nuo 16 iki 30 eurų.

Policijos pareigūnai primena, kad prieš lipant ant ledo būtina įsitikinti, ar tai yra saugu, smaigus laikyti lengvai pasiekiamoje vietoje, rekomenduojama vilkėti ryškiaspalves liemenes. Taip pat būtina laikytis kitų saugaus elgesio ant ledo taisyklių ir karantino reikalavimų.

ATNAUJINTA. Situacija ne itin pasikeitė ir ketvirtadienį – nors vietomis Dangėje jau net nebebuvo ledo, ant juo tebepasidengusių upės vietų pačiame miesto centre žvejų netrūko.

Agnės Bukartaitės nuotr.


  2021-02-25

  2 komentarai “Žvejai – bebaimiai (atnaujinta)”

  1. AvatarMoteris su spuogu ant kaktos (IP: 85.206.23.47)

   susitvarkyk savo sita gai puslapi. nes kam kelti nuotraukas jei ju padindinti negalima. ar sunku padaryti , kaip galerija?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt