P0

Politikų tribūna

A. Bagdonas ragina atsisakyti judėjimo ribojimų, E. Gentvilas – sutvarkyti komunikaciją

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-02-26


Ketvirtadienį Seimo Liberalų sąjūdžio frakcija susitiko su sveikatos apsaugos ministru Arūnu Dulkiu aptarti pandemijos valdymo klausimų.

Liberalas, Neringoje išrinktas Andrius Bagdonas teigia neišgirdęs svarių argumentų, kodėl negalima panaikinti judėjimo ribojimų tarp savivaldybių.

„Viruso atvejų skaičiui pasiekus stabilią ribą, turime iš naujo aptarti taikomus ribojimus – jų naudą, o kartu ir žalą. Atsisakykime judėjimo tarp savivaldybių ribojimo – sudarydami galimybę išvykti pailsėti iš gyvenamosios savivaldybės, ne tik išsklaidytume minias sostinės parkuose, bet ir prisidėtume prie mūsų žmonių psichikos sveikatos gerinimo“, – pranešime pažymi A. Bagdonas.

Anot parlamentaro, judėjimo tarp savivaldybių ribojimas veiksmingas nebent šventiniu laikotarpiu ir reiktų koncentruotis ne į judėjimo, o į kontaktų skaičiaus mažinimą.

„Gerbdamas ekspertų argumentus bei Vyriausybės darbą, pasisakau už kai kurių karantino ribojimų laisvinimą“, – teigė A. Bagdonas.

Tuo metu Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnas Eugenijus Gentvilas nepatenkintas, kaip yra komunikuojama pandemijos tema.

„Šiandien viena ekspertų grupė yra prie Vyriausybės, kita – prie prezidento, pandemijos situaciją komentuoja duomenų analitikai, kiti ekspertai. Suprantama, kad informacinis srautas yra didelis, tačiau neužtenka vien pateikti duomenis – pandemijos valdymo metu komunikacija turi išlikti subtili ir koncentruota, antraip žmonėms bus sunku vienareikšmiškai suprasti, kaip reiktų vertinti situaciją”, – teigė jis.


  2021-02-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt