P0

Kultūra

Birutė ir Anželika Petrikytės pristato naują Stano dainą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-02-27


Legendinė scenos primadona palangiškė Birutė Petrikytė ir jos dukra Andželika publikai pristato karantino metu gimusią dainą „Amžina“, kuriai muziką ir žodžius sukūrė garsus muzikos prodiuseris, dainininkas Stano (Stanislavas Stavickis).

„Amžina ir trumpa lyg akimirka. Nespėsi šiandien, tai rytoj jau kažin”… Man labai artimas šios dainos tekstas bei atspindintis mano, kaip brandaus žmogaus, meilės supratimą. Jos gili prasmė slepia ir pandemijos ištikto pasaulio neapibrėžtumą: kad karantino metu palaikantis žmogus šalia, artimųjų supratimas tapo dar labiau būtinas ir vertingas. Kad nauja mūsų realybė dar labiau išryškina tikras ir amžinas vertybes, nepavaldžias nei laikui, nei aplinkybėms. Kad joms pajausti ir suprasti kartais prireikia didelių išgyvenimų…Daina šiuolaikiška, jauki, su viltinga emocija. Ją norisi ne tik dainuoti, bet ir nuolat klausyti”, – už padovanotą dainą B. Petrikytė nuoširdžiai dėkoja Stano.

B. Petrikytė – garsi Lietuvos estrados dainininkė, dainavusi legendinėje grupėje „Nerija“ kartu su Edmundu Kučinsku, Simonu Donskovu, Vitalijumi Pauliuku, Laima Žemaityte, Nijole Tallat-Kelpšaite ir Antanu Čapu. Taip pat yra priklausiusi ir legendiniam klaipėdiečių ansambliui „Kopų balsai“, ansambliams „Vilniaus aidai“, „Nemuno žiburiai“. Yra tapusi įvairių tarptautinių konkursų laureate. Didžiuojasi konkurso Jūrmaloje metu savo apdovanojimą gavusi iš legendinio kompozitoriaus Raimond Pauls rankų. 60-ąjį jubiliejų dainininkė atšventė surengdama koncertus didžiausiose Kauno, Vilniaus ir Klaipėdos arenose. Pajūryje yra įkūrusi svečių namus „Birutės uostas“.

Nuo 2001 m. Palangoje rengia Tarptautinį šlagerių festivalį.

Dukters Andželikos B. Petrikytė susilaukė labai ankstyvame amžiuje. Ją ir dukrą skiria vos 17 metų, tad dažnai aplinkiniai jas pavadina seserimis.


  Kultūros straipsnių vidus

  2021-02-27

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt