P0

Sportas

Iš Estijos „Dragūnas“ grįžta su trimis taškais

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-02-28


Savaitgalį Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai sužaidė dvejas Baltijos rankinio lygos rungtynes Estijoje, iš kur parsiveža tris taškus.

rkdragunas.lt nuotr.

Komandai į rungtynes teko vykti neįprastai – sportininkai į Estiją išvažiavo dviem mikroautobusais, kuriuos vairavo patys treneriai. Taip teko pasielgti dėl to, kad, pagal galiojančius apribojimus, iš rungtynių užsienyje sugrįžusiems aukšto meistriškumo sportininkams izoliuotis nereikia, tačiau juos vežusiam autobuso vairuotojui izoliacija privaloma.

„Nė viena transporto paslaugų įmonė nenori dešimčiai dienų prarasti vairuotojų, todėl priėmėme sprendimą su Gintaru Cibulskiu patys vairuoti. Žinoma, sąlygos prastesnės nei dideliame autobuse, nes sportininkams, ypač aukštaūgiams, yra labai mažai vietos, tenka pasispausti. Bet per daug nesiskundžiame, į priekį nuvažiavome su dainomis“, – sakė „Dragūno“ vyr. treneris Artūras Juškėnas.

Patirti nepatogumai Klaipėdos rankininkams nesutrukdė – šeštadienį rezultatu 40:24 (18:13) nugalėta SK „Tapa“ komanda, o sekmadienį lygiosiomis sužaista su Polvos „Serviti“ – 27:27 (11:11).

Iki antrosios pergalės pritrūko labai nedaug. Likus 5 sekundėms iki rungtynių su „Serviti“ pabaigos kamuolys buvo „Dragūno“ rankose, tačiau jis skriejo ne į vartus, o atsitrenkė į vartų konstrukciją.

„Iki šimtaprocentinio savaitgalio pritrūko tik to vieno įvarčio, bet išvyką vertinu gerai, trys taškai yra tikrai gerai. Šeštadienį laimėjome lengviau, bet tai nereiškia, kad varžovas buvo silpnas. „Tapa“ yra geras varžovas, ką parodė ir tai, kad jie nugalėjo „Granitą“. Mes neleidome sau nuvertinti nė vienos komandos ir ėjome nusiteikę kautis“, – po sekmadienio rungtynių komentavo A. Juškėnas.

Vis dėlto, pasak A. Juškėno, apskritai rungtynių kokybė Polvoje galėjo būti geresnė, jei būtų buvę paskirti kiti teisėjai.

„Gaila, bet rungtynės nebuvo tokio lygio, kokios galėjo būti, dėl paskirtų teisėjų. Nebuvo kažkokios tendencijos ar palankumo vienai ar kitai komandai, nekvestionuojame ir neginčijame teisėjų sprendimų ir rungtynių rezultatų, bet tiesiog teisėjų lygis neatitiko tarptautinių rungtynių lygio. Ruošiamės kartu su „Granitu“ kreiptis į Baltijos rankinio lygos valdybą, kad ateityje aukšto lygio tarptautinėse rungtynėse teisėjautų atitinkamo lygio ir patirties teisėjai. Jei išskirtiniu atveju nėra vietinių reikiamo lygio teisėjų, galima pasikviesti tarptautinės kategorijos teisėjus iš kitos šalies. Tiesiog norisi kokybiško rankinio ir kokybiško teisėjavimo“, – nuomonę dėstė A. Juškėnas.

Po šio savaitgalio „Dragūnas“ Baltijos rankinio lygos čempionate pakilo į antrą vietą.

STATISTIKA

„Tapa“: Aleksandr Oganezov – 7, Rail Ageni – 6, Gert Trofimov – 5, Ailar Puhasmets – 3, Mihkel Koppelmann, Endrik Jaanis ir Roger Muskat – po 1.

„Dragūnas“: Gytis Šmantauskas – 7, Mykolas Lapiniauskas – 6, Laurynas Simonavičius ir Deividas Virbauskas – po 5, Gabrielius Virbauskas – 4, Danylo Hlushak, Rokas Palskys ir Benas Butkus – po 3, Arvydas Bučius – 2, Ignas Savičius ir Tomas Valentukevičius – po 1.

„Serviti“: Mathias Rebane, Ulljo Pihus – po 6, Carl-Eric Uibo ir Alfred Timmo – po 3, Sander Sarapuu ir Andris Celminš – po 2, Tonis Kase, Kristjan Muuga, Otto Karl Kont, Anatolii Chezlov ir Henro Hiiend – po 1.

„Dragūnas“: Deividas Virbauskas – 12, Mykolas Lapiniauskas ir Gabrielius Virbauskas – po 4, Benas Butkus – 3, Laurynas Simonavičius – 2, Gytis Šmantauskas ir Tomas Valentukevičius – po 1.


  2021-02-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt