P0

Uostas ir jūra

Vėl pradės dirbti Senoji perkėla (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-03-01


Bendrovė „Smiltynės perkėla“ informavo, kad nuo kovo 5 d. atidaro Senąją perkėlą. Naujoji perkėla ir toliau veiks įprastu tvarkaraščiu.

Senoji perkėla nedirbo nuo gruodžio 16-osios. Toks sprendimas buvo aiškinamas ir karantinu, ir siekiu išvengti bilietų brangimo.

Teigiama, kad dabar įmonė ėmėsi papildomų karantino saugumo reikalavimų. Bus ribojamas keleivių skaičius keltuose, nuolatos dezinfekuojami keltai ir kasų įranga, uždaryti keltų keleivių salonai, keltuose įrengti dezinfekcinio skysčio stovai ir informaciniai ženklai, sužymėtos lauko deniuose esančios sėdimos vietos, krantinėse bus reguliuojami keleivių srautai.

„Gera ir viltinga pirmoji pavasarinė žinia. Džiaugiuosi ir dėkoju Marius Skuodis, Mindaugas Tarnauskas už geranorišką ir operatyvų sprendimą, girdint Klaipėdos miesto balsą ir lūkesčius, dėl kurių sutarti ir suderinti pavyko labai dalykiškai”, – taip šią žinią savo profilyje socialiniame tinkle „Facebook” įvertino Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.


  Uosto vidus kompas

  2021-03-01

  Vienas komentaras apie “Vėl pradės dirbti Senoji perkėla”

  1. AvatarGrubliauskui (IP: 81.7.91.14)

   Žmogau, buvo ribojamas susisiekimas tarp Klaipėdos miesto dalių. Už taip reikia dėkoti? Už tai, kad klaipėdiečius uždarėte į dėžutę ir stebėjote, kur jie kaip triušiai bėgs?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt