P0

Fotoreportažai, Regionas

Į Salanto upę teka teršalai (atnaujinta) (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-03-02


Kretingos rajono meras Antanas Kalnius savo profilyje „Facebook” tinkle pranešė, kad pirmadienio vakarą Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pajėgos Salantuose bando sustabdyti į Salanto upę betekančius teršalus – galimai dyzeliną.

„Teršalai atiteka drenažo vamzdynais, tačiau vis dar nepavyksta nustatyti iš kur. Tad prašome ir salantiškių, galimai žinančių kur yra „paslėptos dyzelino talpos“, pagalbos!!!! Kad teršalai nepasklistų, Salante buvo sumontuotos boninės užtvaros. Taip pat papildomos užtvaros atvežtos iš savivaldybės. Užterštas vanduo pumpuojamas į specialias talpas, kurių jau atvežta papildomai. Pasiruošta, esant reikalui, papildomai jų atvežti ir naktį”, – rašo meras.

ATNAUJINTA. Antradienio rytą meras informavo, kad teršalai vis dar liejasi, bet jie jau yra surenkami utlizavimui ir į upę nepatenka. 

Nors salantiškiai aktyviai sureagavo ir jau pirmadienio vakarą dalinosi informacija, kur gali būti taršos šaltinis, jis iki antradienio ryto vis dar nebuvo nustatytas. Šaltinio nepavyko nustatyti ir su dūmine bei kita įranga patikrinus visus šulinius. 

Salantas yra dešinysis Minijos intakas, įtekantis į šią upę netoli Kūlupėnų.


  2021-03-02

  Vienas komentaras apie “Į Salanto upę teka teršalai (atnaujinta)”

  1. AvatarOna (IP: 86.100.141.111)

   Kas atsikratė dyzelinio automobilio, manau bando atsikratyti ir kuru

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt