P0

Sveikata

Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje atnaujinamos ambulatorinės konsultacijos (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-03-02


Klaipėdos Respublikinė ligoninė praneša, kad atnaujina ambulatorines konsultacijas pagrindiniame savo pastate S. Nėries g. 3. Jos, išskyrus onkologinių pacientų, krūtų chirurgų bei kai kuriuose tyrimus, čia buvo sustabdytos rudenį, kai pradėti fiksuoti rekordiniai susirigimai koronavirusu.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Tuomet pagalbinis personalas, slaugytojos, gydytojai, pasak direktoriaus pavaduotojo Zigmo Juzumo, iš kitų ligoninės skyrių, filialų ar padalinių buvo sutelkti į ligoninės kovidinį skyrių. Vienu metu 123 pacientai, sergantys koronavirusine liga, buvo gydomi penkiuose ligoninės skyriuose. Pastaruoju metu čia gydoma apie 30 pacientų, sergančių koronavirusine liga. Tai, anot Z. Juzumo, leidžia mažinti kovidines erdves, o daliai personalo, kuris buvo perkeltas dirbti į kovidinį skyrių, grįžti į įprastas savo darbo vietas ir tuo pačiu didinti stacionarinių paslaugų apimtis, atnaujinti ambulatorines konsultacijas. Todėl nuo kovo 1-osios S. Nėries g. 3 jau teikiamos visų sričių specialistų ambulatorinės konsultacijos. Pacientus čia konsultuoja ortopedai–traumatologai, chirurgai, LOR, nefrologai, kardiologai, echoskopuotojai bei kiti specialistai.

Vidaus ligų diagnostikos Dienos stacionaro, kuriame pacientams lašinami intraveniniai vaistai, paslaugas planuojama atnaujinti kiek vėliau.

Ligoninės Konsultacinės poliklinikos Taikos pr. 103 ir Herkaus Manto g. 49 bei Dienos chirurgijos centras Puodžių g. 9/Bokštų g. 6 per visą karantino laikotarpį dirba pilnu pajėgumu. Anot ligoninės, kai kuriuose padaliniuose ambulatorinių konsultacijų ar planinių paslaugų suteikta daugiau, nei iki karantino.

Paslaugų apimtys palengva didinamos ir Skuodo filiale, kuriame per karantiną buvo sumažintas Dienos stacionaro bei ambulatorinių paslaugų teikimas, tačiau hemodializės paslaugos teikiamos pilnai.


  2021-03-02

  Vienas komentaras apie “Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje atnaujinamos ambulatorinės konsultacijos”

  1. Avatarnesąmonė (IP: 78.57.193.166)

   Imitacija. Pabandykite patekti pas gydytoją.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt