P0

Kriminalai ir nelaimės

Aptiko puspriekabes su galimai vogtais vardiniais drabužiais ir avalyne

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-03-03


Policija praneša, kad vasario 17-ąją Klaipėdos teritorinės muitinės pareigūnai Klaipėdos rajone sulaikė 37 ir 35 metų Lietuvoje iki šiol neteistus vyrus, kurie, kaip įtariama, iš Vokietijos pagrobto vilkiko puspriekabės į autobusiuką krovė galimai vogtus vardinius įvairių firmų drabužius.

Kitą dieną policijos pareigūnai dalį, kaip įtariama, vogtų vardinių drabužių ir avalynės rado dvejose 37 metų vyrui priklausančios įmonės vilkikų puspriekabėse Klaipėdos rajone ir uostamiestyje. Netrukus pareigūnai nustatė, jog dalis vardinių prekių jau buvo parduotos trečiajam asmeniui Šilalės rajone, kuris spėjo dalį drabužių parduoti kitiems asmenims.

Įtariama, jog bendra galimai vogto krovinio vertė gali siekti apie 500 tūkstančių eurų.

Vasario 26 d. Klaipėdos rajone buvo aptikta dar viena vilkiko puspriekabė kuri, kaip įtariama, galėjo būti pagrobta Lenkijoje dar 2020 m. rudenį.

Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo arba realizavimo. Abiems įtariamiesiems skirtos kardomosios priemonės – rašytiniai pasižadėjimai neišvykti bei įpareigojimai periodiškai registruotis policijos įstaigoje.


  2021-03-03

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt