P0

Kriminalai ir nelaimės

Bėdos dėl automobilių

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-03-03


Praėjusią parą Klaipėdoje ir regione pradėti keturi ikiteisminiai tyrimai, susiję su transporto priemonėmis.

Policijai pranešta, jog antradienio ryte apie 7.50 val. Klaipėdoje, Baltijos pr., kieme pastebėta, kad nuo automobilio „Audi Q7“ yra pavogti priekiniai žibintai. Padarytą žalą savininkas įvertino 1100 eurų.

Tuo metu apie 14.45 val. Liepų g. automobilių stovėjimo aikštelėje tarp vairuotojų kilo konfliktas.  32 metų vyras išlipo iš automobilio „Chevrolet“ ir priėjęs prie automobilio „Toyota“, jo 49 metų vairuotojui atidarius langą, papurškė jam į veidą dujų.

Tą patį vėlų vakarą dar du įvykiai, susiję su transporto priemonėmis, nutiko ir regione.

Apie 23.45 val. Kretingos rajone Kartenoje per namų vaizdo stebėjimo kameras pastebėta, kad nepažįstamas asmuo braunasi į kieme stovėjusį automobilį „BMW 350“, kurio vertė 55 000 eurų. Supratęs, kad yra stebimas, asmuo iš kiemo pasišalino, tačiau pareigūnai spėjo jį sulaikyti. 45 metų vyras naktį turėjo praleisti areštinėje.

Po 10 minučių gautas pranešimas iš Palangos. Čia Ganyklų g. į tvorą atsitrenkė, ją apgadino ir iš įvykio vietos pasišalino automobilis „Audi“. Pareigūnai netoliese rado stovintį minėtą automobilį. Jo 28 metų vairuotojui nustatytas 2,14 prom. girtumas.


  2021-03-03

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt