P0

Kriminalai ir nelaimės

Už Dangės šlakį – 1520 eurų (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-03-04


Aplinkos apsaugos departamento Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai pagavo asmenį, žvejojusį Dangės upėje ir neteisėtai pagavusį šlakį.

Aplinkosaugininkams įkliuvęs žvejys, pamatęs inspektorius, sparčiu žingsniu bandė pasišalinti nuo Dangės upės. Asmuo inspektoriams sukėlė įtarimą, todėl jie prisivijo žveją ir paprašė pateikti žvejybos leidimą.

„Paklaustas, ar sugavo žuvų, asmuo pasigyrė, kad buvo sugavęs tris lydekas, bet visas paleido, nes šiuo metu žvejoti jas draudžiama. Kad išsklaidytų abejones, paprašiau parodyti kuprinės turinį. Patikrinus buvo rastas maišelis, o jame ir šlakis“, – pranešime cituojamas Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos viršininkas Vitalis Marozas.

Šiuo metu, norint gaudyti ir pasiimti su savimi šlakį, reikalinga žvejo mėgėjo kortelė šlakiui, kurio asmuo neturėjo.

Pažeidėjui inspektoriai surašė administracinių nusižengimų protokolą. Jam gresia bauda iki 550 eurų ir dar teks sumokėti 970 eurų žalą žuvų ištekliams.


  2021-03-04

  Vienas komentaras apie “Už Dangės šlakį – 1520 eurų”

  1. AvatarValdas (IP: 86.100.73.79)

   Inspektoriai patys sako kad baudos didelės,uždeda 1520 ir paskui dar viešai paskelbė kad niekadėją pagavo.Baisiausia visiškas inspektorių situacijos nevertinimas.Šitas atvejis yra konkretus pasipinigavimas valstybės naudai valstybės vardu.Ožmogui įtaisė mokėti baudą visą likusi gyvenimą del licencijos neturėjimo kurios vertė 2.5 eur.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt