P0

Regionas

Palanga ruošiasi pasitikti svečius

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-03-05


Palangos miesto savivaldybė kartu su kurorto Viešbučių ir restoranų asociacija ragina darbuotojus, turinčius tiesioginių kontaktų su savo klientais, reguliariai testuotis nuo COVID-19 ligos bei taip užtikrinti tiek savo pačių, tiek ir klientų saugumą. Pavyzdį apsisprendė rodyti kurorto apgyvendinimo paslaugų teikėjai – svečius priimsiančių viešbučių darbuotojai raginami testus atlikti reguliariai. 

Palmiros Mart nuotr.

Epidemiologinei situacijai šalyje pamažu gerėjant bei laisvėjant karantino ribojimams, Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus su kurorto Viešbučių ir restoranų asociacijos prezidente Ingrida Valaitiene aptarė, kaip turi pasirengti kurorto viešbučiai, kad atvėrę duris galėtų užtikrinti ne tik savo darbuotojų, bet ir čia apsistojančių svečių saugumą.

Pasak Š. Vaitkaus, kurorto viešbučiai yra pasirengę atverti duris iš karto, kai tik atsiras galimybė laisviau keliauti šalyje.

„Siekiame, kad Palanga būtų saugus kurortas, todėl esame apsisprendę saugoti ne tik savo, bet ir kitų žmonių sveikatą. Kad paslaugos būtų teikiamos tikrai saugiai, su Palangos VRA prezidente sutarėme, jog svečius priimančių apgyvendinimo įstaigų darbuotojai bus raginamireguliariai testuotis dėl COVID-19 ligos. Veiklą vykdysiantys viešbučiai tai daryti planuoja reguliariai, kas dvi savaites“, – praenšime spaudai pažymi Š. Vaitkus.

I. Valaitienė pabrėžė, jog atsakingai vertinti situaciją bei grįžti po prastovų į darbus tik atlikus covido testus, raginami visi svetingumo verslo atstovai.

„Tiek viešbučiai, tiek svečių namai, restoranai ir kiti – kiekvienas iš mūsų turime dėti visas pastangas, kad paslaugos kurorte būtų teikiamos saugiai, ir į Palangą atvykę svečiai žinotų, kad jų sveikata čia nuoširdžiai rūpinamasi“, – kalbėjo Palangos VRA prezidentė.

Š. Vaitkus ragina ir kitas įmones atsakingai rūpintis savo darbuotojų bei klientų saugumu.

„Kviečiame pasekti apgyvendinimo paslaugas teikiančių įmonių pavyzdžiu, kad mūsų kurortas būtų saugus, ir mes visi galėtume kuo greičiau grįžti į mums įprastą gyvenimą“, – kalbėjo meras.


  2021-03-05

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt