Palanga ruošiasi pasitikti svečius

Regionas

Palangos miesto savivaldybė kartu su kurorto Viešbučių ir restoranų asociacija ragina darbuotojus, turinčius tiesioginių kontaktų su savo klientais, reguliariai testuotis nuo COVID-19 ligos bei taip užtikrinti tiek savo pačių, tiek ir klientų saugumą. Pavyzdį apsisprendė rodyti kurorto apgyvendinimo paslaugų teikėjai – svečius priimsiančių viešbučių darbuotojai raginami testus atlikti reguliariai. 

Palmiros Mart nuotr.

Epidemiologinei situacijai šalyje pamažu gerėjant bei laisvėjant karantino ribojimams, Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus su kurorto Viešbučių ir restoranų asociacijos prezidente Ingrida Valaitiene aptarė, kaip turi pasirengti kurorto viešbučiai, kad atvėrę duris galėtų užtikrinti ne tik savo darbuotojų, bet ir čia apsistojančių svečių saugumą.

Pasak Š. Vaitkaus, kurorto viešbučiai yra pasirengę atverti duris iš karto, kai tik atsiras galimybė laisviau keliauti šalyje.

„Siekiame, kad Palanga būtų saugus kurortas, todėl esame apsisprendę saugoti ne tik savo, bet ir kitų žmonių sveikatą. Kad paslaugos būtų teikiamos tikrai saugiai, su Palangos VRA prezidente sutarėme, jog svečius priimančių apgyvendinimo įstaigų darbuotojai bus raginamireguliariai testuotis dėl COVID-19 ligos. Veiklą vykdysiantys viešbučiai tai daryti planuoja reguliariai, kas dvi savaites“, – praenšime spaudai pažymi Š. Vaitkus.

I. Valaitienė pabrėžė, jog atsakingai vertinti situaciją bei grįžti po prastovų į darbus tik atlikus covido testus, raginami visi svetingumo verslo atstovai.

„Tiek viešbučiai, tiek svečių namai, restoranai ir kiti – kiekvienas iš mūsų turime dėti visas pastangas, kad paslaugos kurorte būtų teikiamos saugiai, ir į Palangą atvykę svečiai žinotų, kad jų sveikata čia nuoširdžiai rūpinamasi“, – kalbėjo Palangos VRA prezidentė.

Š. Vaitkus ragina ir kitas įmones atsakingai rūpintis savo darbuotojų bei klientų saugumu.

„Kviečiame pasekti apgyvendinimo paslaugas teikiančių įmonių pavyzdžiu, kad mūsų kurortas būtų saugus, ir mes visi galėtume kuo greičiau grįžti į mums įprastą gyvenimą“, – kalbėjo meras.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Koronavirusas

Klaipėdoje - antra para be susirgimų COVID-19

Penktadienį šalyje buvo patvirtinta 20 naujų susirgimų COVID-19 – tiek pat, kiek ir ketvirtadienį. Šįkart du žmonės užsikrėtė antrą kartą, ...
2024-04-13
Skaityti daugiau

Koronavirusas

Ketvirtadienis Klaipėdoje - be naujų COVID-19 atvejų

Valstybės duomenų agentūra skelbia, kad ketvirtadienį Lietuvoje buvo patvirtinta 20 naujų susirgimų koronavirusine infekcija (keturi žmonės užsikrėtė antrą kartą). Klaipėdoje ...
2024-04-12
Skaityti daugiau

Koronavirusas

Per parą - vos 15 susirgusiųjų COVID-19

Trečiadienį Lietuvoje buvo patvirtinta 15 naujų susirgimų COVID-19, iš kurių du žmonės užsikrėtė antrą kartą, skelbia Valstybės duomenų agentūra. Klaipėdoje, ...
2024-04-11
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This