Rekonstruos Sendvario seniūnijos Danės gatvę

Regionas

Klaipėdos rajono savivaldybė jau ieško rangovo, rekonstruosiančio Danės gatvę Sendvario seniūnijoje. Konkursą paskelbtas šią savaitę. Jis turėtų užtrukti apie tris mėnesius, tad birželį planuojama su laimėtoju pasirašyti sutartį.

Anot savivaldybės pranešimo, gatvėje bus paklotas asfaltas, sutvarkytos nuovažos, inžineriniai tinklai. Važiuojamoji dalis bus šešių metrų pločio. Taip pat rekonstrukcijos metu numatoma įrengti ir 2,5 m pločio pėsčiųjų takus.

Šiuo etapu planuojama rekonstruoti daugiau kaip kilometro trijų šimtų metrų ilgio Danės gatvės ruožą, kuris tęsiasi nuo Smeltaitės gatvės iki sankryžos su Gilijos gatve. Šiuo metu Danės gatvės danga – žvyras. Ji smarkiai duobėta.

„Procesas rengiantis šios gatvės rekonstrukcijai tikrai užsitęsė. Strigo derybos su privačių sklypų savininkais, nes norint tinkamai rekonstruoti Danės gatvę, valstybinės žemės neužteko. Bet pagaliau konkursas paskelbta“, – pranešime cituojamas Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Regionas

Pagerbė ryškiausius metų kultūros šviesulius bei jaunuosius talentus

Priekulėje pristatytas naujas festivalis „Ženklai“, kviečiantis pažinti nepažintą Priekulę ir jos kūrėjus. Festivalio atidarymo renginio metu įteikti ir trys apdovanojimai ...
2024-04-15
Skaityti daugiau

Regionas

Gargžduose duris atvers bendradarbystės centras „Spiečius“

Birželį Gargžduose duris atvers jau 15-as Inovacijų agentūros bendradarbystės centras „Spiečius“. Centras veiks kaip erdvė, skatinanti regiono verslumą, teikianti nemokamas ...
2024-04-04
Skaityti daugiau

Regionas

Žadama keisti potvynių rizikos valdymo tvarką

Apie kompleksinį požiūrį į potvynių rizikos valdymą kalbantys Klaipėdos, Kretingos ir Šilutės rajonų bei Klaipėdos miesto savivaldybių vadovai sulaukė Aplinkos ...
2024-04-03
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This