Sportas

Žūtbūtiniame mūšyje – „Neptūno-Akvaservis“ pergalė

Atvira Klaipėda

2021-03-06

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ šeštadienį išvykoje rezultatu 73:67 (21:17, 16:11, 18:18, 18:21) nugalėjo Palangos „Kuršius“ ir iškovojo kelialapį į Nacionalinės krepšnio lygos ketvirtfinalį, nes visą seriją laimėjo 2:1.

bcneptunas.lt nuotr.

Bcneptunas.lt praneša, jog rungtynes komandos pradėjo apsikeisdamos tiksliomis atakomis, bet sužaidus 7 minutes klaipėdiečiai įgijo 10 taškų persvara 17:7. Visgi „Kuršiai“ į tai atsakė dviem taikliais tritaškiais ir po pirmojo kėlinio „Neptūnas-Akvaservis“ turėjo 4 taškų persvara 21:17.

Antrajame kėlinyje klaipėdiečiai keturias minutes negalėjo pelnyti taškų, o tai leido „Kuršiams“ išsiveržti į priekį. Vėliau klaipėdiečiai spurtavo 9-0 ir kėlinį užbaigė būdami priekyje 37:28.

Po ilgosios pertraukos „Neptūnas-Akvaservis“ keturiais taikliais tolimais metimais padidino persvara iki 13 taškų – 45:55. Visgi Mantvydo Žukausko pastangomis iki kėlinio pabaigos „Kuršiams“ pavyko sušvelninti rezultatą 55:46.

Lemiamą ketvirtį klaipėdiečiai pradėjo susigrąžindami 12 taškų pranašumą. Įpusėjus kėliniui „Kuršiai“ pradėjo klaipėdiečius spausti per visą aikštelę ir taip sumažino skirtumą iki 5 taškų. Per likusį laiką „Neptūnas-Akvaservis“ neleido varžovams priartėti ir šventė pergalę rezultatu 73:67.

Ketvirtfinalyje „Neptūno-Akvaservis“ varžovais bus Šakių „Vytis“. Ketvirtfinalis startuos jau kovo 8-ąją, Šakiuose.

„Neptūnas-Akvaservis“: Matas Vaitkus – 13 taškų, Lukas Kreišmontas – 12 tšk., Gabrielius Mažeika – 11 tšk., Adomas Sidarevičius – 10 tšk.

„Kuršiai“: Mantvydas Žukauskas – 19 taškų, Laurynas Mikalauskas – 13 tšk. (12 atk. kam.), Robertas Keliačius – 11 tšk.