P0

Veidai

Vidmantui Daujotui – 70

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-03-08


Kovo 8-ąją 70 metų sukako Klaipėdos miesto lengvosios atletikos veteranų sporto klubo „Ąžuolas” nariui Vidmantui Daujotui.

Nuotraukoje – Vidmantas Daujotas teisėjauja (dešinėje).

„Vidmantas su „Ąžuolo” veteranais jau 25 metus. Tiek, kiek gyvuoja mūsų klubas. Jis vienas iš 15-os lengvaatlečių, 1996 metais įsteigusių šį klubą. „Ąžuolui” Vidmantas vadovavo 1998-1999 metais. Vidmantas – šuolininkas į aukštį, eilę metų gynęs klubo garbę. Pastaruosius penketą metų Vidmantas nėra praleidęs nė vieno klubo renginio, varžybų. Jis – vienas iš šių renginių organizatorių, teisėjų. Jam bet kada galima skambinti, visada padeda pasiūlymais, idėjomis. Jis – viena iš nematomų klubo sielų. Vidmantai, didžiausios Tau sėkmės ir tikimės jog dar ilgai būsi vienu iš klubo šviesulių!”, – rašo „Ąžuolo” nariai.


  2021-03-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt