P0

Regionas

Ieškomas investuotojas Sendvario daugiafunkciam centrui statyti

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-03-09


Klaipėdos rajono savivaldybė informuoja, kad jau paskelbta privataus investuotojo atranka Sendvario daugiafunkcio centro statybai.

Pasiūlymų bus laukiama iki gegužės 26 dienos. Planuose – statybas pradėti už poros metų, o pirmieji auklėtiniai darželio ir mokyklos duris turėtų praverti 2026 m.

Sendvario seniūnijoje Savivaldybei priklausančiame 3,7 ha žemės sklype Trušeliuose ruošiamasi statyti 8 tūkst. kv. m. pastatą, kuriame bus įrengta 230 vietų ikimokykliniam ir priešmokykliniam ugdymui, 550 vietų pradiniam ir pagrindiniam ugdymui, salės sportui ir kultūrai, bus sutvarkyta ir aplinka, įrengta reikalinga infrastruktūra.

„Šis projektas – vienas iš prioritetinių. Sparčiai augančioje Sendvario seniūnijoje trūksta viešosios infrastruktūros, o daugiafunkcis centras spręstų šias problemas. Rinkos konsultacijos parodė, kad investuotojai susidomėję šiuo objektu, o visame procese dalyvauja ir Centrinė projektų valdymo agentūra. Tai kelia investuotojų pasitikėjimą ir parodo, kad Savivaldybė – rimtas ir patikimas partneris. Didžiausias noras ir lūkestis šiandien, kad procesai vyktų sklandžiai ir Sendvario seniūnijoje gyvenančios šeimos turėtų galimybę mokytis, sportuoti, užsiimti kultūrine veikla arčiau namų“, – pranešime cituojamas savivaldybės administracijos direktorius Artūras Bogdanovas.

„Savivaldybė nuėjo ilgą kelią dėl šio projekto įgyvendinimo ir padarė jau nemažai svarbių žingsnių. Parengėme investicinį projektą, įsigijome žemės sklypą. Ir dabar jau esame finišo tiesiojoje, kai pagrindinė mūsų užduotis yra daugiafunkciu sudominti verslą, kuris jį pastatytų. Šis projektas
Savivaldybei leis užtikrinti itin Sendvario seniūnijoje reikalingą ugdymo, sporto ir poilsio infrastruktūrą“, – cituojamas ir Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.


  2021-03-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt