P0

Sportas

Keičiasi „Neptūno“ vadovas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-03-09


3 metus „Neptūno” klubo direktoriaus pareigas ėjęs Vilius Sukonas traukiasi iš pareigų. Iki 2020-2021 m. sezono pabaigos direktoriaus pareigas klube užims „Neptūno“ sporto direktorius Dainius Vaitelis.

Vilius Sukonas. Mato Baranausko nuotr.

„Tai yra bloga naujiena klubui. Vilius atliko labai didelį ir teigiamą darbą „Neptūne“. Mano manymu jis tą darbą turėtų tęsti ir tikrai gaila, kad jis pasitraukia iš pareigų. Norisi tikėti, kad kažkiek pailsėjęs ir atsitraukęs jis vėl norėtų grįžti“, – klubo svetainė cituoja D. Vaitelį.

„Noriu padėkoti Viliui už eilę metų atiduotą energiją, nuoširdų ir garbingą darbą atstovaujant mūsų komandos interesus. Ne kartą jis yra suvaldęs krizes tiek klube, tiek už jo ribų. Laikinai direktoriaus pareigas eis D. Vaitelis, o kas bus toliau – pamatysime ateityje. Šiandien nėra reikalo spekuliuoti“, – teigė Klaipėdos „Neptūno“ valdybos pirmininkas Sigitas Ambrazevičius.


  2021-03-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt