P0

Miestas

Apdovanojo ugniagesius

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-03-10


Kovo 11- osios išvakarėse Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktorius Saulius Greičius nuotoliniu būdu apdovanojo grupę geriausių valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnų, savanorį ugniagesį ir kadetą.

Tarp būrio apdovanotųjų – ir du klaipėdiečiai.

Už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pasižymėjimo ženklai „Ugniagesio gelbėtojo žvaigždė“ įteikti Klaipėdos PGV 1-osios komandos ugniagesiui gelbėtojui, vidaus tarnybos jaunesniajam puskarininkiui Mantui Kanapeckui ir šios komandos vyresniajam ugniagesiui, vidaus tarnybos puskarininkis Ryčiui Damulevičiui.

„Labai simboliška, kad šis susitikimas vyksta Kovo 11-osios išvakarėse. Kad būtų iškovota ar atkurta nepriklausomybė, reikėjo didelės pilietinės drąsos, ji taip pat pareikalavo ir aukų. Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnų darbas kasdien reikalauja didelės drąsos ir pasiaukojimo. Jie turi įveikti baimės jausmą, prisiimti atsakomybę, turėti tam tikrų asmeninių savybių“, – pranešime spaudai pažymi S. Greičius.


  2021-03-10

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt