P0

Transportas

„Vlantanai“ – 25-eri

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-03-12


Klaipėdos rajone įsikūrusi logistikos kompanija „Vlantana“ pranešė šią savaitę mininti 25 metų sukaktį.

Pranešime cituojamas bendrovės įkūrėjas Vladas Stončius prisimena, jog įmonė veiklą pradėjo vos su šešių darbuotojų komanda ir trimis transporto priemonėmis. Šiandien „Vlantana“ priklauso įmonių grupei, vienijančiai septynias įmones, kurių paslaugas itin išsiplėtė praėjusiais metai, pastačius vieną didžiausių logistikos centrų Vakarų Lietuvoje.

„Esu įmonės dalimi nuo pat jos įkūrimo pirmųjų dienų, o tai – ketvirtis amžiaus versle. Tie dešimtmečiai, kuriant organizaciją, buvo kupini iššūkių ir būtinybės priimti unikalius sprendimus, kad galėtume išlikti besikeičiančioje konkurencinėje aplinkoje. Visuomet didelį dėmesį skyrėme aplinkai, todėl nuo įmonės veiklos pradžios, siekdami mažinti išmetamų teršalų kiekį, naudojomės keltų linijomis, vieni pirmųjų iš Baltijos šalių dar 2010 metais pradėjome intermodalinius pervežimus traukiniais. Šiandien galime tvirtai teigti, kad tuometinis jaunatviškas užsispyrimas ir drąsa, viena kitą genančios verslo plėtros idėjos, inovatyvūs sprendimai ir veiklos strategija lėmė tai, kad šiandiena esame vieni iš lyderių savo sektoriuje bei gerai žinomi Lietuvoje ir Europoje“, – pranešime cituojamas V. Stončius.

Bendrovė ransporto paslaugas pervežant krovinius teikia visoje Europoje, Rusijoje ir Vidurinėje Azijoje.

Įmonėje šiuo metu dirba 2550 darbuotojų, o jos autoparką sudaro 1550 vilkikų ir beveik 1650 puspriekabių.

„Vlantana“ yra tarp pirmųjų įmonių Lietuvoje išbandžiusių SGD kuru varomus vilkikus. Šiuo metu įmonė valdo vieną didžiausių švariausiu SGD/SBD dujomis varomų vilkikų parką Baltijos šalyse ir šiemet planuoja šį skaičių didinti kelis kartus. Taip pat bendrovė ruošiasi savo teritorijoje greta Klaipėdos, ties pagrindine šalies automagistrale A1, įrengti SGD / SBD dujų pildymo stotį.

„Didindami autoparką SBD kuru varomu transportu siekiame prisidėti prie taršos aplinkai mažinimo. Intermodaliniu būdu, kai krovinių pervežimui naudojamos keltų ir geležinkelio linijos, šiuo metu yra atliekama kiek daugiau nei trečdalis visų bendrovės pervežimų. Skaičiuojama, kad per metus tai padeda į aplinką neišmesti 36 tūkst. tonų CO2“, – cituojamas UAB „Vlantana“ generalinis direktorius Tomas Stonys.


  Transporto straipsnių vidus kompas

  2021-03-12

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt