P0

Regionas

Per pandemiją „Mars Lietuva“ darbuotojams – premijos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-03-15


Maistą augintiniams gaminanti bendrovė „Mars Lietuva“ savo  darbuotojams už 2020-uosius išmokėjo beveik 1,5 mln. eurų sumą siekiančias metines premijas. Prie šio sprendimo prisidėjo tai, kad pandemijos laikotarpiu augo maisto gyvūnams paklausa, ir „Mars Lietuva“ sugebėjo užtikrinti reikiamas gamybos apimtis, visus metus dirbdama pilnu pajėgumu.

Visus finansinius rezultatus įmonė kasmet skelbia gegužės mėnesį, tačiau jau dabar „Mars Lietuva“ konstatuoja, kad 2020-ieji bendrovei buvo ne tik ypatingi dėl pandemijos keliamų iššūkių ir karantino ribojimų, bet ir sėkmingi.

„Mars Lietuva” nuotr.

„Visų ribojimų metu privalėjome rasti sprendimus, kaip patenkinti augančią produkcijos paklausą. COVID-19 praėjusį rudenį neaplenkė mūsų įmonės, tačiau daugelį pandemijos prevencijai skirtų žingsnių žengę dar pernai vasarį,  sugebėjome suvaldyti situaciją ir išvengti neigiamos įtakos įmonės veiklai. Be to, pandemijos pradžioje skyrėme vienkartinius 300 eurų priedus tiems darbuotojams, kurie dėl darbo pobūdžio negalėjo dirbti nuotoliniu būdu, iš viso šiuos priedus gavo 608 darbuotojai. 2020-iesiems pasibaigus, džiaugiamės gerais gamyklos rezultatais, lūkesčius pranokusiu darbuotojų susitelkimu ir galimybe jiems už tai padėkoti atlygio priedais“, – pranešime spaudai pažymi „Mars Lietuva“ Korporacinių reikalų vadovas regionui Mindaugas Rupšys.

Bendrovė kasmet, atsižvelgdama į rinkos dinamiką, peržiūri darbo užmokestį. Pastaraisiais metais „Mars Lietuva“ atlygio krepšelis augo 10%, šiemet taip pat numatytas kelių procentų vidutinis didėjimas.

2020 m. atliktame „Euromonitor International“ tyrime teigiama, kad maisto gyvūnams augintiniams sektorius buvo palyginti atsparus sukrėtimams 2009-ųjų recesijos laikotarpiu, panaši  dinamika stebima ir dabartinės pandemijos akivaizdoje. „Euromonitor International“ teigimu, tą lemia stiprėjanti tendencija augintinius laikyti lygiaverčiais šeimos nariais – net ir krizės akivaizdoje žmonės yra linkę taip planuoti savo išlaidas, kad išlaikytų ir kokybišku maistu aprūpintų savo augintinį.

„Mars Lietuva“ eksportuoja 99 proc. produkcijos. Pagrindinės bendrovės eksporto rinkos – ES šalys, taip pat Šveicarija, Norvegija, Turkija, Ukraina, Australija, Tailandas.


  2021-03-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt