P0

Kultūra

Ir Bachas, ir katinėlis su gaideliu

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-03-16


Antrosios kovo repertuaro pusės Klaipėdos koncertų salėje favoritės – programos visai šeimai. Viena iš jų jau spėjo pelnyti publikos simpatijas, o kita skambės pirmą kartą. Trečiojoje programoje – pučiamųjų instrumentų skambesys, užbursiantis savo muzikiniais garsais ir melodijų vingrybėmis. Prie išmaniųjų įrenginių klausytojus kvies trys virtualios programos.

Gediminas Gelgotas

Tinklalaidė vaikams ir visai šeimai kvies trumpam praskleisti Johano Sebastiano Bacho genijaus paslapties skraistę.

Trečiadienį, kovo 17 d., 18.30 val. nemokamai pasiklausyti edukatorės Dovilės Kirdaitės pasakojimo, kaip genialusis kompozitorius sugebėjo sukurti daugiau nei 1000 kūrinių bei jo kūrybos fragmentų bus galima Facebook arba Youtube platformoje.

Tuo metu Klaipėdos brass kvintetas tęs koncertų ciklą „Brass kvintetas +“ ir kvies paklausyti antrosios programos. Joje Sigito Petrulio vadovaujami klaipėdiečiai muzikuos kartu su vilniečiais kolegomis Valentinu ir Gediminu Gelgotais.

Koncerte skambės Wolfgang Amadeus Mozart, Arthur Roland Frackenpohl, Claude Bolling, William Hayes, Howard Cable, Leslie Pearson kūryba bei paties G. Gelgoto kūrinys, sukurtas minimalizmo stiliumi, o autorius skambins fortepijonu.

Minėtose platformose koncerto kviečiama klausytis penktadienį, kovo 19 d., 18.30 val.

O tuo pačiu laiku kovo 25 d. smagų muzikinio šešėlių teatro spektaklį pagal žinomą pasaką apie katinėlį ir gaidelį paseks Klaipėdos kamerinio orkestro atlikėjai ne tik grieždami savo instrumentais, bet ir persikūnydami į vaidmenis ar valdydami lėles. Jas sukūrė spektaklio režisierė ir dailininkė Gintarė Radvilavičiūtė, o muziką parašė kompozitorius Teisutis Makačinas.  2021-03-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt