P0

Politika

Petras Gražulis prašo ištirti Tomo Vytauto Raskevičiaus veiklą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-03-16


Gargžduose išrinktas Seimo narys Petras Gražulis pranešė, jog kreipėsi į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją prašydamas „ištirti Seimo nario Tomo Vytauto Raskevičiaus kaip profesionalaus gėjaus veiklą, nes dėl tokio jo savęs įvardijimo dažnai klausinėja gyventojai”.

P. Gražulis primena, kad Konstitucijos 60 straipsnis nustato, jog Seimo narys negali niekur kitur dirbti ir gauti kitų pajamų, išskyrus už kūrybinę veiklą ir prašo komisijos ištirti, „ar gėjaus profesionalo pareigos yra kūrybinis darbas, nes gal taip galvoja Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai”.

„Jei paaiškėtų, kad Seimo narys T. V. Raskevičius gauna papildomas pajamas kaip profesionalus gėjus ir tai nėra kūrybinė veikla, tokiu atveju P. Gražulis prašo Etikos ir procedūrų komisijos parengti Seimo nutarimo projektą, kuriuo būtų panaikintas T. V. Raskevičiaus kaip Seimo nario mandatas”, – rašoma parlamentaro pranešime spaudai.


  2021-03-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt