P0

Kriminalai ir nelaimės

Dėl kanapių jaunuolis stos prieš teismą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-03-17


Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorė Irina Valadkienė surašė kaltinamąjį aktą ir Klaipėdos apygardos teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje 2003 metais gimęs jaunuolis kaltinamas neteisėtu disponavimu narkotinėmis medžiagomis ir jų platinimu nepilnamečiams.

Tyrimo duomenimis, praėjusių metų paskutinę vasaros dieną patruliuojantiems pareigūnams įtarimų sukėlė miesto parke vakarą leidžiančių vaikinų kompanija. Atlikus patikrinimą paaiškėjo, jog nepilnamečiai jaunuoliai svaiginosi narkotine medžiaga – kanapėmis. Remiantis tyrimo metu surinktais duomenimis, vienas nepilnametis su savimi turėjo beveik šešis su puse gramų minėtų svaigalų. Pastarojo už tokį radinį bei jo pasidalijimą su pilnametystės nesulaukusiais draugais laukia baudžiamoji atsakomybė.

Baudžiamasis kodeksas už neteisėtą narkotinių medžiagų disponavimą be tikslo jų platinti kitiems, numato baudą arba areštą, arba laisvės atėmimą iki dvejų metų. Už narkotinių ar psichotropinių medžiagų platinimą nepilnamečiams įstatymas numato laisvės atėmimą nuo trejų iki dvylikos metų.


  2021-03-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt