P0

Miestas

Laidomis bandys įkvėpti jaunimą kurti verslą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-03-18


Kovo 19 d. Klaipėdoje startuos dvylikos internetinių laidų ciklas „Tapk verslo lyderiu“ apie jauną bei sėkmingą verslą uostamiestyje. Jaunimo verslo sėkmės istorijos bus rodomas per projekto „Choose Klaipėda“ Youtube kanalą kiekvieną mėnesį bei projekto „Facebook” paskyroje.

Pasak koordinatorės Samantos Štraupaitės, šio ciklo tikslas yra įkvėpti Klaipėdos miesto jaunimą likti mieste ir kurti savo verslus, paskatinti kūrybai ir supažindinti su nuosavo verslo subtilybėmis.

„Tikimės, jog laidos „Tapk verslo lyderiu“ paskatins Klaipėdos miesto jaunimo kūrybiškumą ir norą aktyviai įsitraukti į miesto gyvenimą bei kurti ir skleisti žinią, jog Klaipėda yra Europos jaunimo sostinė 2021“, – pranešime cituojama S. Štraupaitė.

Laidas „Tapk verslo lyderiu“ ves jaunimas: būsimieji verslininkai, jauni žmonės, besidomintys lyderyste ar verslininkyste Klaipėdoje. Vedėjais gali tapti visi, užpildę dalyvio atrankos anketą, o laidų herojais taip pat gali tapti tie, kurie norėtų pasidalinti savo sėkmės istorijomis ir motyvuoti Klaipėdos jaunimą kurti savo verslus būtent uostamiestyje.

Visos ciklo laidos bus suskirstytos į temas, kad žiūrovui būtų lengviau atrasti savo nišą ar sritį, kuri jį domina.

„Pavyzdžiui, pirmąją laidą pradėsime nuo jaunų verslų kūrybinių industrijų srityje. Kitos laidos numatomos IT, aptarnavimo sričių ir t.t. O pokalbiai vyks apie jaunų verslų sėkmės istorijas, nuo ko pradėti kuriant savo verslą, iššūkius ir panašiai“, – teigia koordinatorė.

Pasak jos, šiuo metu yra sudėtinga patekti į verslus ar įmones, kad būtų galima dalyvauti gamybos ar paslaugų teikimo procese, todėl buvo nuspręsta prisitaikyti ir pakreipti laidos formatą, siekiant kuo mažesnio kontakto tarp laidos vedėjo ir dalyvių.

„Tikimės, jog mažėjant suvaržymams dėl pandemijos, galėsime gyvai dalyvauti Klaipėdos miesto verslų gyvenime ir tai perteikti žiūrovams“,
– teigia S. Štraupaitė.


  2021-03-18

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt