P0

Politika

Liberalai skiepysis „AstraZeneca“ vakcina (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-03-18


Seimo Liberalų sąjūdžio frakcija pranešė priėmusi sprendimą skiepytis „AstraZeneca“ vakcina, vos tik tam būtų sudaryta galimybė.

„Iki šiol frakcijoje diskutavome, bei pats asmeniškai buvau išsakęs nuomonę, jog nereikėtų keisti vakcinavimo plano ir politikai turėtų laukti savo eilės. Tačiau šiandien situacija tokia, kad dalies visuomenės požiūris dėl „AstraZeneca“ vakcinų krypsta netinkama linkme ir Seimo nariai asmeniniu pavyzdžiu turėtų išsklaidyti kilusias abejones ir nuogąstavimus. Liberalų frakcija pasiruošusi skiepytis „AstraZeneca“ vakcina, norime kuo greičiau grįžti į įprastas vėžes“, – pranešime cituojamas frakcijos seniūnas, klaipėdietis Eugenijus Gentvilas.

Jo teigimu, parlamentarai neprašo išskirtinių privilegijų būti įtrauktiems į prioritetines grupes. Dalis Seimo narių jau turi imunitetą, todėl visos šalies masteliu kalbame apie sąlyginai mažą vakcinų skaičių.

„Esame vieši asmenys ir turime galimybę prisidėti prie sklandesnio vakcinacijos proceso Lietuvoje. Tai ir būtų pagrindinis tikslas“,- teigia E. Gentvilas.


  2021-03-18

  Vienas komentaras apie “Liberalai skiepysis „AstraZeneca“ vakcina”

  1. Avatarnuomonė (IP: 78.57.217.118)

   o kas galėtų patvirtinti, kad tai bus tikrai AstraZeneca? Matėme, kaip būna su liberalais…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt