P0

Transportas

Kursuos daugiau traukinių

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-03-22


Keleivių vežimo geležinkeliu bendrovė „LTG Link“ praneša pradedanti žymų vietinių traukinių reisų, sustabdytų dėl antrosios pandemijos bangos, grąžinimą.

Nuo kovo 28 d. grąžinamas 41 reisas. Traukiniai dažniau veš ir maršrutais Vilnius–Klaipėda–Vilnius, Radviliškis–Klaipėda–Radviliškis bei  Klaipėda–Šilutė–Klaipėda.

Bendrovė taip pat atkreipia dėmesį, jog pokyčių tvarkaraščiuose bus ir dėl įvedamo vasaros laiko. Naujieji tvarkaraščiai pirmadienį bus paskelbti internetinėje svetainėje www.traukiniobilietas.lt.

„Gruodžio viduryje, šalyje sugriežtinus karantiną ir apribojus judėjimą tarp savivaldybių, keleivių srautas sumažėjo apie 80 proc. Kaip ir pirmosios bangos metu, išsaugojome tarpmiestinį susisiekimą, kad žmonės galėtų keliauti į darbus, į gydymosi įstaigas ir kitais būtinais atvejais. Žinoma, turėjome reaguoti į keleivių srautų pokyčius, todėl sustabdėme dalį reisų, bet tuo pačiu – laikėmės duoto pažado, užtikrindami galimybę traukiniu nuvykti iš taško A į tašką B“, – pranešime cituojamas „LTG Link“ vadovas Linas Baužys.

Šiuo metu keleivių srautas yra apie 51 proc. mažesnis nei tuo pačiu laikotarpiu pernai – matomas nuosaikus keliaujančiųjų grįžimas, kuris, prognozuojama, dar paaugs: pirmadienį vyriausybė atlaisvino judėjimą tarp 44 savivaldybių, 16-oje judėjimas ribojamas iki kovo 31 d., išskyrus būtinąsias keliones. Todėl nuspręsta grąžinti daugiau traukinių reisų, užtikrinant saugius atstumus tarp keleivių.

„Traukiniuose ir stotyse ir toliau galioja sustiprinto saugumo priemonės: tarp keleivių išlaikomas atstumas, dėvimos apsauginės kaukės, prie kiekvienų traukinio durų įrengti dezinfekcinio skysčio, skirto rankoms, dozatoriai. Ieškome naujų priemonių ir traukinių dezinfekcijai – neseniai išbandėme ozonavimo įrangą, su kuria per 20 minučių dezinfekuojami visi vagono paviršiai – nuo stalviršių iki lubų“, – teigia L. Baužys.


  Transporto straipsnių vidus kompas

  2021-03-22

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt