P0

Transportas

Eismui atvers Lypkių gatvę (6)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-03-24


Trečiadienį baigtas griauti paskutinis statinys šalia planuojamos įrengti geležinkelio pervažos Lypkių gatvėje.

Ruošiantis Baltijos prospekto–Šilutės plento sankryžos rekonstrukcijai, Klaipėdos miesto savivaldybės užsakymu vyksta laikino kelio Lypkių gatvėje statyba. Šis kelias leis padidinti transporto eismo pralaidumą, kai prasidės sankryžos pertvarkos darbai, praneša Klaipėdos savivaldybė.

Visuomenės poreikiams išpirkus Šilutės pl. 91-uoju numeriu pažymėtą namą ir į laikiną savivaldybės socialinį būstą iškeldinus paskutinę šio namo gyventoją, praėjusią savaitę pradėti namo griovimo darbai.

Nugriovus prie pervažos esantį namą, pagerės geležinkelio matomumas transporto priemonių vairuotojams, į miestą ar iš jo važiuosiantiems laikinuoju keliu per Lypkius. Šis kelias reikalingas užtikrinti papildomą išvažiavimą iš miesto, kol vyks Baltijos prospekto estakados statyba ir sankryžos su Šilutės plentu rekonstrukcija. Šiuo metu dėl prasidėjusių darbų eismas ribojamas šiaurinėje Baltijos pr. pusėje.

Numatoma, kad ribojimai truks maždaug 3 mėnesius. Balandžio pabaigoje – gegužės pradžioje planuojama apriboti eismą ir šiaurinėje Vilniaus plento pusėje nuo žiedinės sankryžos iki geležinkelio viaduko. Iki darbų Vilniaus plente pradžios planuojama atidaryti ir papildomą laikiną pravažiavimą nuo Statybininkų prospekto per Lypkių gatvę iki Šilutės kelio.

Įgyvendinus projektą Vilniaus plentą ir Baltijos prospektą rytų– vakarų kryptimi sujungs virš žiedinės sankryžos iškilsianti estakada. Visi rekonstrukcijos darbai turi būti baigti 2023-iaisiais.


  2021-03-24

  6 komentarai “Eismui atvers Lypkių gatvę”

  1. AvatarTas pats (IP: 84.15.184.7)

   Lypkiu pervaza laikina padarys, plunge ir ta tuneli po begiais isrause.. Tie traukiniai jau juodai uzkniso, mes stovim kamsciuose o uosto pinigai i vilniu migruoja..

  2. AvatarAutoriui (IP: 86.100.126.143)

   Jeigu gali tai daugiau savo gyvenime nerašyk, o jei negali tai parašęs paskaityk ir į šiukšledėžę

  3. AvatarG (IP: 188.69.194.169)

   O kur iš LEZo, zigzagais į Jakų kamštį, ar link Šilutės?

  4. AvatarG (IP: 85.232.159.3)

   Tai kada atidarys tą aplinkkelį? Vilniaus plente darbai jau vyksta.

   • AvatarH (IP: 192.241.197.168)
   • AvatarVytautas (IP: 84.15.180.247)

    Sprendžiant iš Klaipėdos kelių remonto istorijos, …. Šitą aplinkkelį turėtų atidaryti 2024 metais …. Ir , greičiausiai, antroje pusėje…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt