Eismui atvers Lypkių gatvę

Transportas

Trečiadienį baigtas griauti paskutinis statinys šalia planuojamos įrengti geležinkelio pervažos Lypkių gatvėje.

Ruošiantis Baltijos prospekto–Šilutės plento sankryžos rekonstrukcijai, Klaipėdos miesto savivaldybės užsakymu vyksta laikino kelio Lypkių gatvėje statyba. Šis kelias leis padidinti transporto eismo pralaidumą, kai prasidės sankryžos pertvarkos darbai, praneša Klaipėdos savivaldybė.

Visuomenės poreikiams išpirkus Šilutės pl. 91-uoju numeriu pažymėtą namą ir į laikiną savivaldybės socialinį būstą iškeldinus paskutinę šio namo gyventoją, praėjusią savaitę pradėti namo griovimo darbai.

Nugriovus prie pervažos esantį namą, pagerės geležinkelio matomumas transporto priemonių vairuotojams, į miestą ar iš jo važiuosiantiems laikinuoju keliu per Lypkius. Šis kelias reikalingas užtikrinti papildomą išvažiavimą iš miesto, kol vyks Baltijos prospekto estakados statyba ir sankryžos su Šilutės plentu rekonstrukcija. Šiuo metu dėl prasidėjusių darbų eismas ribojamas šiaurinėje Baltijos pr. pusėje.

Numatoma, kad ribojimai truks maždaug 3 mėnesius. Balandžio pabaigoje – gegužės pradžioje planuojama apriboti eismą ir šiaurinėje Vilniaus plento pusėje nuo žiedinės sankryžos iki geležinkelio viaduko. Iki darbų Vilniaus plente pradžios planuojama atidaryti ir papildomą laikiną pravažiavimą nuo Statybininkų prospekto per Lypkių gatvę iki Šilutės kelio.

Įgyvendinus projektą Vilniaus plentą ir Baltijos prospektą rytų– vakarų kryptimi sujungs virš žiedinės sankryžos iškilsianti estakada. Visi rekonstrukcijos darbai turi būti baigti 2023-iaisiais.

6 Comments

 1. Tas pats

  Lypkiu pervaza laikina padarys, plunge ir ta tuneli po begiais isrause.. Tie traukiniai jau juodai uzkniso, mes stovim kamsciuose o uosto pinigai i vilniu migruoja..

  Reply
 2. Autoriui

  Jeigu gali tai daugiau savo gyvenime nerašyk, o jei negali tai parašęs paskaityk ir į šiukšledėžę

  Reply
 3. G

  O kur iš LEZo, zigzagais į Jakų kamštį, ar link Šilutės?

  Reply
 4. G

  Tai kada atidarys tą aplinkkelį? Vilniaus plente darbai jau vyksta.

  Reply
  • H

   Rudenį.

  • Vytautas

   Sprendžiant iš Klaipėdos kelių remonto istorijos, …. Šitą aplinkkelį turėtų atidaryti 2024 metais …. Ir , greičiausiai, antroje pusėje…

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Sportas

Kviečia teikti paraiškas sportininko premijai gauti

Klaipėdos miesto savivaldybės administracija kviečia teikti paraiškas perspektyvaus Klaipėdos miesto sportininko premijai gauti 2024 metams. Paraiškas gali teikti teisės aktų ...
2024-03-20
Skaityti daugiau

Transportas

Baltijos žiedo rekonstrukcija vis dar tebeprojektuojama

Nors naujuoju Baltijos prospekto, Šilutės ir Vilniaus plentų sankryžos viaduku eismas jau senokai vyksta, tačiau pasirašyta nauja sutartis dėl jo ...
2024-02-12
Skaityti daugiau

Kultūra

Užderėjo paraiškų kultūros projektams finansuoti

Klaipėdos savivaldybė praneša, jog kultūros ir meno bendruomenės atstovai aktyviai atsiliepė į savivaldybės kvietimą teikti paraiškas dalinio finansavimo konkursui. Skelbiama, ...
2024-02-02
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This