P0

Fotoreportažai, Svarbu, Verslas

Karantinas įpročių nekeičia: šturmavo naująją „Lidl“ parduotuvę (9)

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2021-03-25


Ketvirtadienio rytą Liepojos plente atidaryta ketvirtoji Klaipėdoje ir 55-oji Lietuvoje „Lidl“ prekybos tinklo parduotuvė.

Nors šalyje vis dar galioja karantinas ir situacija pastaruoju metu tik blogėja, dalis klaipėdiečių kaip ir įprastai gausiai rinkosi į atidarymą. Prieš 8 val. žmonių eilė buvo nutįsusi per visą parduotuvės ilgį – joje buvo apie 100 žmonių.

Martyno Vainoriaus nuotr.

„Jėzau”, – išvydusi tokį vaizdą tarstelėjo viena senjorė, bet vis tiek su vežimėliu nukeliavo į eilės galą.

Norintieji patekti į naują parduotuvę ne ką mažesnėje eilėje stovėjo ir dar prieš devintą valandą.

Naujosios parduotuvės prekybos salės plotas siekia apie 1300 kv. metrų, parduotuvėje viso veikia 11 kasų. Ši „Lidl“ parduotuvė – pirmoji Klaipėdoje, kurioje veikia ir savitarnos kasos – jų bus įrengta 6. Pirkėjai taip pat gali naudotis ir 5 standartinėmis kasomis.

Naujoji parduotuvė dirbs įprastu darbo laiku nuo 8 iki 23 valandos. Parduotuvės personalą sudarys apie 30 darbuotojų.

Parduotuvė buvo suprojektuota ir pastatyta vietoj anksčiau šioje vietoje veikusio viešbučio „Parkas“, kuris jau keletą metų buvo nenaudojamas pagal paskirtį. Viešbutis priklausė Klaipėdos miesto tarybos nario Arūno Tumos šeimos valldomai UAB „Kamineros grupė” įmonei „Ventė”.

Netoli naujosios parduotuvės prekybos tinklas įrengė papildomą 63 automobilius talpinančią automobilių stovėjimo aikštelę su elektromobilių įkrovimo stotele. Taip pat atnaujinta ir padidinta esama automobilių stovėjimo aikštelė šalia Lietuvos didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų bataliono, kurioje įrengta apie 50 automobilių stovėjimo vietų.

Taip pat įrengtas 536 kv. m. pėsčiųjų ir 467 kv.m dviračių takas bei nauja, iškilioji perėja su padidinto matomumo apšveitimu.


  2021-03-25

  9 komentarai “Karantinas įpročių nekeičia: šturmavo naująją „Lidl“ parduotuvę”

  1. AvatarAnonimas (IP: 86.100.22.11)

   Labai grazi parduotuvė: stikline siena taip sauniai orientuota i mišką, kad tik šioje vienintele Klaipedos parduotuvėje- dar pajauti ir gamtos buvimą salia. Saunuoliai Lidl ir architektai .

  2. AvatarProvokuojantis pavadinimas (IP: 188.69.209.15)

   Lidlas tai kokybiško ir ekonomiško apsipirkimo garantas.Buvo griežtai kontroliuojamas patekimas . Žmonių viduje kaip ir normalioje parduotuvėje.Apsipirkau ir išėjau.Labai laukiau šios parduotuvės.Gal RIMI dabar apsimažins savo apetitus.

  3. AvatarNieko tokio (IP: 88.119.39.225)

   Lidl’as vienintelis reguliuoja pirkėjų skaičių. Jeigu jau daugiau – hren įeisi ir eilėje prie duru stovėsi. Tuo jis daro įspūdį.(kitiems PC pirkėjų srauto reguliavimas – dzin) Manau kad šis tinklas yra padoriausias ir atsakingiausias iš visų dirbančių pandemijos laikotarpiu. Na o žmonės ..kaip žmonės. ,,Kol žaibas netrenks – bobutė nepersižegnos “- kol patys nesusirgs tol bus lengvabūdžiai .O paskui visi kalti..

  4. AvatarPioteas (IP: 84.15.187.202)

   Koks idiotas pasirašė ir išdavė statybos leidimą prie karinio objekto,nes esant konfliktinei situacijai galimi ..siurprizai.

  5. AvatarDaina (IP: 90.140.97.50)

   Amžinai alkani tautiečiai

  6. AvatarAnonimas (IP: 78.57.227.28)

   Juokdariai tie zmones,o vis źliumbia kaip skurdźiai gyvenam

  7. AvatarOrakulas (IP: 78.57.246.140)

   Nu tai tada dragūniškiai ir toliau varys į savo “Rimi”, o “Lidl’o” aikštelę užkimš kariškių mašinos.

  8. Avatarmrr (IP: 82.135.247.229)

   Tik šalia esantis Dragūnų gyvenamasis rajonas į parduotuvę vyks automobiliu, nes 30 m tešlyno klausimas pasirodė niekam neįdomus

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt