P0

Spyglys

Nerealus talentas* (3)

Spyglys
2021-03-25


Spyglys visada sakydavo, kad vienas geriausių spektaklių mūsų miestelyje vyksta beveik kiekvieno mėnesio pabaigoje (jo aktoriai paprastai tik vasarą išeina trumpų atostogų). Tai – kaskart surengiamas vienintelis ir nepakartojamas mūsų miestelio Tarybos pasirodymas.

Iki šiol šių spektaklių monologų plojimais niekas nepertraukdavo, bet padėtis pasikeitė, kai šį mėnesį naujai sužibo iki tol Judo vaidmens išgarsinto Alvido Šimkaus žvaigždė. Dėl lūšnelių prievaizdo amplua pastaruoju išgarsėjęs politinis aktorius šį ketvirtadienį vykstančio spektaklio metu rėžė tokį monologą, kad dar skambant įtaigiems žodžiams visi ėmė be perstojo ploti.

Ir visa tai – nuotolinio spektaklio metu. Ar galite įsivaizduoti, kokia aktorinė įtaiga? Kas dėsis, kai šie spektakliai pagaliau sugrįš į įprastą erdvę?

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio ir jo draugų humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2021-03-25

  3 komentarai “Nerealus talentas*”

  1. AvatarLiuks foto (IP: 88.119.156.187)

   visos tarybos ir tarybos nario A.Šimkaus ( antrame plane prie kairios ausies) audringi aplodismentai pranešėjui A.Šimkui ( pirmame plane-centras). Gal jau pasikabino miegamajame. Svarbu ne monologų turinys, o koalicinė įtaiga.

  2. AvatarO KĄ... (IP: 88.119.119.241)

   Pasakė Judas?

  3. AvatarStebėtojas (IP: 188.69.195.232)

   Gaila kad šį talentą kartais palieka po uždanga- uždaras posėdis

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt