P0

Regionas

Nidoje atnaujintas dviračių takas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-03-26


Neringoje sutvarkytas palei pajūrio apsauginį kopagūbrį einantis pėsčiųjų ir dviračių takas. Atnaujinus asfalto dangą, įrengus eismo saugumo priemonės juos dabar laisvai ir saugiai gali judėti ir žmonės su negalia.

Sutvarkytas 1,7 km ilgio takas prasideda ties Nidos pietiniu paplūdimiu ir baigiasi už centrinio (ties netoliese esančio viešbučio teritorija). Jis yra integruotas į esamą dviračių takų tinklą.

„Šį taką tvarkyti buvo būtina. Tako plotis nebeatitiko juo besinaudojančių žmonių srauto, o danga buvo ne tik susidėvėjusi, bet ir iškilnota šalia augančių medžių šaknų. Dėl šių priežasčių takas buvo nesaugus tiek pėstiesiems, tiek dviratininkams“, – pranešime cituojamas Neringos savivaldybės administracijos direktorius Egidijus Šakalys.

I etapo pėsčiųjų ir dviračių tako atkarpos, siekiančios 0,8 km, rekonstrukcijai buvo skirta 94 875 eurų ES lėšų, 28 457,58 eurų sudarė Kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimo lėšos ir 28 693 eurų buvo skirta iš Neringos savivaldybės biudžeto. II etapo darbai, kurių metu buvo sutvarkyta likusi 0,9 km tako atkarpa, buvo įgyvendinami Kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimo lėšomis – atsiėjo 315 042 eurus. Bendra darbų vertė – 467 069 eurai.


  2021-03-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt