P0

Kriminalai ir nelaimės

Jaunuolis pareigūnams pats atidavė narkotikus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2021-03-28


Iš viešoje vietoje linksmybes surengusių jaunuolių kompanijos vienas vaikinas atsidūrė areštinėje, nes pareigūnams pats atidavė, kaip įtariama, narkotikus.

Šeštadienį apie 17 val. Klaipėdos policija sulaukė pranešimo, jog senamiestyje, Sukilėlių gatvėje, grupė asmenų viešoje vietoje vartoja alkoholinius gėrimus. Atvykus pareigūnams, jaunuoliai pasišalino.

Tačiau Didžiojo Vandens gatvėje pareigūnai sustabdė vieną jaunuolį iš šios kompanijos. Paklausus, ar turi draudžiamų medžiagų, jaunuolis iš striukės rankovės ištraukė plastikinį maišelį, kuriame buvo augalinės kilmės, rausvos spalvos, specifinio kvapo, galimai, narkotinė medžiaga. Atlikus dalinę asmens apžiūrą, rastas ir tabako smulkintuvas.

18-metis uždarytas į areštinę. Pradėtas tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.


  2021-03-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt